Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondanátok egy biztos...

Lemondanátok egy biztos kapcsolatot azért mert teszik valaki akit nem is ismertek?

Figyelt kérdés
Én majdnem 20 lány vagyok, 5 éves kapcsolatban. Nagyon megtetszett egy fiú az egyetemről, ha meglátom remegnek a lábaim, nem tudom mi van velem, bámulom akaratlanul is. Nem tudom mit tegyek, azt se tudom hogy ő viszonozná-e az érzéseimet, vagy esetleg én ábrándulnék ki belőle ha jobban megismerem? Lépni se merek felé, meg ha megtudná hogy komoly kapcsolatom van, lehet ő is máskép állna a dologhoz. A páromat szeretem, nem akarom negbántani. Én se tudom mi van velem.
2012. máj. 14. 11:43
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az aktualis barátomal terveztem a jövőmet, de már nem is tudom...
2012. máj. 14. 11:44
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Én biztos nem mondanék le a biztos kapcsolatról. Lehet, hogy amit most érzel, az csak egy fellángolás, és el fog múlni.
2012. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
de ha meg eselz sem adok ra hogy jobban megismerjem honnan tudjam hogy fellangolas-e vagy nem? ha tuna hogy van baratom meg lehet hogy nem ugy kozelitenne hozzam. :(
2012. máj. 14. 11:50
 4/26 A kérdező kommentje:
* eselyt sem adok *
2012. máj. 14. 11:50
 5/26 anonim ***** válasza:
53%

20 éves vagy fiatal, nem kell leragadni az első fiú mellett, ha biztos lennél a kapcsolatotokban akkor eszedbe se jutna ilyen kérdés. Ne agyalj többet ezen lépj.


Én is de szerelmes voltam, legalábbis azt hittem még nem találkoztam egy másik fiúval aki azonnal megtetszett, ugyan így voltam mint te nem is ismertük egymást, de mégis szakítottam az akkori barátommal és utána jött is ő akit csak messziről láttam még csak.

20 éves voltam én is és nem bántam meg, hogy léptem.

2012. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
es ha neki nem is tetszem? mert en szeretem a baratomat csak szerintem ez mar nem szerelem... de nem birok szakitani vele...
2012. máj. 14. 11:57
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

én is 20 évesen szakítottam az akkori barátommal, akivel 3 évig voltunk együtt, pont azért mert megismertem valakit az egyetemen. bár nem maradtunk együtt azzal a fiúval, aki miatt szakítottam, de életem legeslegjobb döntésének tartom, hogy akkor így döntöttem.

20 évesen még az embernek a szíve után kell mennie és nem az esze után!

2012. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha meginogtál, akkor jobb, ha elhagyod a mostanit, mert jobb már nem lesz. Ennek érzelmileg már vége.
2012. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%
ha meg nem tetszel neki akkor majd jön egy olyan akinek tetszel, de választanod kell vagy a barátod vagy másik férfi, kettő együtt nem megy
2012. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
tudom hogy kettő együtt nem megy... nem is akarnam azt...
2012. máj. 14. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!