Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek apukámnak névnapjára?

Mit vegyek apukámnak névnapjára?

Figyelt kérdés

Nem iszik nem cigizik szóval bor különleges cigaretták kilöve!Öltözködni se nagyon szokott!Vagyis szokott!:D De ha egy zsák kerülne a kezébe azt venné fel!:)

Kb 1000-1500ft értékbe gondoltam!


2009. jún. 26. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Karórát...szerintem.
2009. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem vmi parfüm, ilyesmi, [én ilyet szoktam csak az elég drága, és ráadásul én apum, csak az ilyen márkás 10000ft fölötti parfümöt fújja magára].. de sztem vannak olcsóbbak is..vagy estleg vmi bonbon; vagy vmi szép kis bögre; olyan törölköző, amin az ő neve van; vagy vmi plüssmaci, de olyan pl. amin írja a nevét, vagy azt, hogy : apa [ ilyen van párnába is..] én tavaly ezt vettem neki. bár nemtudom mennyibe kerülnek, de sztem a többsége kijön 1000-1500 ft-ból. remélem segítettem. (:
2009. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!