Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem a ferjem elegge?...

Szeret engem a ferjem elegge? Merjem felvallalni a kockazatot egyedul?

Figyelt kérdés

Volt 3 vetelesem, atestem egy teljes kivizsgalason ( 1 evig tartott)kideritettek mi bajom, most kapom a kezelest. Mivel most mar szeretnek "biztosra" menni, ot is kivizsgaltatnam, hogy nem vihet e at ram olyan fertozest, amirol o nem is tud, de ismet elvetelek miatta. Emiatt el kellene mennie urologushoz.(manualis prosztatavizsgalat, etc) De nem hajlando. Azt mondta, semmikeppen nem megy el, hagyjam is abba, inkabb ne legyen masodik gyerekunk.A kisfiunk 4 eves, es mindketten szeretnenk neki egy kistestvert, de ha ilyen " ara" van, akkor inkabb nem.

Engem rengetegszer vizsgaltak, maga a veteles is pokoli volt, nyulkaltak bennem, injekciok tucatjait kaptam es kapom, en kibirom, mert akarom. Mikor ezt emlitettem neki, azt mondta hogy ne legyek eltelve magamtol ez miatt.

Ha hajlando vagyok ilyen " rizikoval" nekivagni, akkor ok, amugy nem. 35 eves vagyok, es ez lenne a negyedik, egyben utolso probalkozas. En ugy erzem, ezt az utolso lehetoseget ki kellene hasznalni, de " egyedul nem megy"

Meg egy vetelesbe, fokent ha tudnam hogy az utolso esely volt, szerintem belezakkannek. Ilyen " tamogatassal" ti belevagnatok a helyemben? Ad ez eleg alapot egy masodik gyerekhez? Megertjuk es szeretjuk egymast, de nem mer /akar elmenni a dokihoz es kesz. Mit csinaljak??



#vetélés #férj vizsgálat szeret
2012. máj. 15. 22:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Most baromi ideges is lettem, hogy valaki ilyen roh@dt kényelmes legyen mikor a szerelme egész lénye, vágya, mindene ennyin múlhat s ő sz@rik rá. Addig vágyott ő csak gyerekre amíg összed.gnia kell nem pedig tenni is érte! Én még válnék is egyből, nemhogy tovább legyek egy ilyennel. Utolsó esély? Akkor te jobbra vagy hivatott mint egy ilyen aljafajta génjeit továbbörökíteni. Ne is akarjon ezután szaporodni a fajtája!
2012. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%

Miért ennyire fontos még egy gyerek ?

Nem tudom megérteni, azért kérdezem.

2012. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Én 30 éves vagyok, 17 éves korom óta egy hasi katasztrófa miatt meddő. Gyerekem sosem lesz. EGY sem. Szóval gondolkozz el a dolgokon. Vannak akiknek egy sem lehet. Örülj annak az egynek aki van.
2012. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Bennem is nagyon felment a pumpa!

Nem is tudom, mit csinálnék egy ilyen pasival!

Ha ennyit képtelen megtenni, akkor nyugodtan elhúzhat másfelé.


Szerintem nem szeret igazából.

2012. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Szeretnem ha a kisfiam nem " egykekent" none fel, legyen neki egy tamasza, egy testvere. Megtanulna a toleranciat, hogy nem " korulotte forog a vilag" oromet, banatat megoszthatna vele.


Baratai lehetnek, de a testvert nem potoljak.Az en anyukam koran meghalt, ha most nem lenne noverem, kevesebb lennek, nagyon hianyozna. Vannak olyan dolgok amiket az ember a szuleivel nem beszel meg.

Szoval szeretnek meg egy kislanyt ( de az sem baj ha ocsi lesz)2 gyerkoccel ereznem ugy hogy igaz csalad lennenk. A ferjem onzese ( mert ez onzes) viszont elbizonytalanit. Az elso terhessegemet nehezen viseltem, nagyon sokat hanytam, akkor tamogatott, segitett. Most is igy lenne??

2012. máj. 15. 23:08
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

A harmadikat miért kell lepontozni ?

Én felpontoztam.

Szerintem semmi rosszat nem írt.

Üdv: második

2012. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy téged eléggé szeret, de nem biztos, hogy a második gyereket eléggé akarná.

Lehet, hogy őt is megviselték a vetéléseid, csak egy férfi máshogy dolgozza ezt fel, vagy nem beszél róla könnyen. Lehet nem akar kockáztatni. Lehet nem akarja, hogy esetleg még egy gyermeket veszítsetek el. Lehet fél, hogy kiderülne, vele is van valami gond és ő (is) "hibás". Vagy egyszerűen belefásult a veszteségbe és elég neki az a gyerek, aki már veletek van.

Ha ő is annyira szeretné a babát, mint te, hidd el, belemenne a vizsgálatba. Ezt a gyereket te akarod igazán, úgy meg van értelme?

2012. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az jutott eszembe, hogy a férjed talán mégsem akar annyira még egy gyereket, csak a te vágyadat szerette volna teljesíteni. Ez így most csak a te döntésed, és szerintem sejted is, csak nehéz ezt kimondani, mert úgy tűnhet, a férjed nem szeret eléggé. Szeret téged, a gyereketeket is, de bizonyos dolgokat már nem vállalna be. Számodra is vannak dolgok, amiket nem akarnál megtenni, és ezt illik tiszteletben tartani.
2012. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

O is akarja, legalabbis bizonygatja. Hasonlo ervek, testver, egyebek.O is pont ezt a szot mondta, hogy en most ki akarom deriteni hogy o volt a "hibas"? Ez akkora OSTOBASAG. 2 diplomas felnott ember. Ez cca olyan mintha azt akarnank egy nore rafogni hogy " miatta" lett lany vagy fiu. Aki beteg az nem " hibas" ,az valahonnan megkapott egy betegseget, ennyi. Nekem velem szuletett immungyengesegem van ( ez lehetett a fo ok) mostanra derult ki. Kezelik es kesz. Tobb ok egyutt es kulon kulon okok is elvetelhetnek egy babat. Ha o mondjuk a WC n felszedett egy fertozest, attol o meg nem hibas.

Pont az bizonytalanitott el hogy en mindenre kepes vagyok azokert akiket szeretek. Az anyam mikor haldoklott az utolso percig mellette voltam, pelenkaztam, tamogattam. A szivemet is kepes lettem volna erte kitepni.Ez csak egy vizsgalat! kellemetlen, persze, de 40-50 szer en mar atestem rajta. Nekem sem volt kellemes, de muszaj volt es a karomban akartam tartani a babamat. Megerte!

2012. máj. 15. 23:39
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
Kösz, hogy le lettem pontozva! Akkor kiírom érthetően is: neki nem éri meg a gyerek ilyen áron. Teljes mértékben megértem, nekem se lenne kedvem orvosnál szenvedni. És nem vagyok pasi.
2012. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!