Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 19 éves lány vagyok, van...

Én 19 éves lány vagyok, van egy párom 37 éves és nős. Tudom rosszul kezdődik, mér 2 éve tart a kapcsolatunk, szeretem nagyon és ő is engem. De ő nem akarja felvállalni, mert anyagilag függ a párjától. Mit tegyek, feledjem el vagy fedjem fel a titot?

Figyelt kérdés
Mind ketten normális családból származunk én nekem vele volt az első sexuális együttlétem és nagyon szeretem,szerelmes vagyok.
2010. okt. 8. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogja elhagyni a feleségét, akkor felejtsd el. Ha van gyerekük, semmiképp se akard mégjobban tönkretenni a házasságát. Megérdemelné, de ne tőled tudja meg, milyen szemét ez a férfi.
2010. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
88%
ne haragudj, de én mindkettőtöket elítéllek. én szakítanék.. a tisztességem ezt kívánná
2010. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj de 19 évesen még túl naiv vagy és sajnos szerelmes,rózsaszín ködben élsz,pont ezért van veld hogy kihasználjon,A feleség nem jó az ágyban,hát veled van,de a feleség tartja el,ez a helyzet kényelmes neki már két éve még négy év múlva is ez lesz neki kényelmes.Semmiképp ne fedd fel,mert utána téged bélyegeznek meg,miközben őt kéne,szerintem keress olyat aki szeret és nemcsak használ.

28N

2010. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon surgosen hagyd ott.En ugyanebben a cipoben jartam, en is 20 evesen jottem ossze egy 36 eves pasival.Mi is evekig egyutt voltunk, aztan ott is hagyta a feleseget, de igy sem vagyok vele boldog, mar reg kiszerettem belole.Csak most meg mar nem olyan egyszeru otthagyni.Persze, tudom, azt gondolod, hogy nalatok nem igy lesz, de hidd el, nem veletlen mondjak, hogy gaz nos ferfivel kezdeni.Azt nem irtad, hogy vannak-e gyerekeik is?
2010. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem akarlak elitélni mert a szar házasságot nem a szerető teszi tönkre,de akkor válás,utána meg új nő...ez igy lenne helyes,de a legtöbb férfi majomként ugrál...
2010. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
96%
Gondolod, hogy együtt is tudnál ezzel az emberrel élni? Nekem az a véleményem, hogy neki így nagyon kényelmes. Van egy családja, ahol anyagilag biztonságban van, és van egy szeretője, ahol megkapja a szexuális izgalmakat. Sosem fért a fejembe, hogy hogyan lehet egy ilyen embert szeretni, akinél csak második vagy. Mi lesz később? Majd ő nem akar gyereket, te pedig kiöregszel aztán meg majd kapkodhatsz!! Szerintem felejtsd el, keress korban hozzád illő független férfit, akivel maradéktalanul boldog tudsz lenni. Ja, és ha ő volt az első szex az életedben, akkor mindenképpen ki kell próbálnod még másokat is!!!
2010. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
100%

Véleményt nem mondok, mert ismeretlenül nem szeretnék belemenni ebbe.


Szerintem jobb, ha kiszállsz a kapcsolatból, minél előbb. Említetted, hogy anyagilag függ a párjától, és ezért (se) vállalja fel a kapcsolatot. Lehet az anyagilag biztos háttérből se akar kiszakadni.

19 vagy, és leszel még szerelmes, és biztosan megtalálod majd a neked megfelelő partnert.


21/N

2010. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
76%
Elozo vok.Annyit tennek meg hozza(mert ugye most majd jonnek az ilyen valaszok, hogy a tisztesseg, stb, meg hogy ok sosem tennenek ilyet)hogy nem tudhatjatok, hogy mikor botlotok bele egy olyan pasiba, akiert meg a bujkalast is felvallalnatok.De te hidd el, hogy nem eri meg az a rengeteg szenvedes.Minel elobb dobod ki, annal jobban jarsz, es tobb idot sporolsz meg magadnak.Arra eleg kicsi az esely, hogy otthagyja a feleseget, de abban az esetben sem garantalt a boldogsag-lasd az en peldamat.
2010. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ha maradt még egy kis gerinced, akkor belátod, hogy jobb ha továbblépsz, és többet nem állsz le más férjével.
2010. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
76%

Elég szomorú, hogy ilyen fiatalon ilyen viszonyba keveredtél (mert ez nem kapcsolat..). Tudom persze, nem te tetted tönkre a házasságukat, de úgy istenigazából kegyetlenül szégyellhetnéd magad. Mindemellett a férfi méginkább. Rosszul vagyok az ilyen emberektől.


Viszont ami a kérdésed illeti, igazuk van az előttem szólóknak: nehogy kitálalj, mert egy életre eláshatod magad! Főleg ha kis városban/faluban élsz, úgy fognak elkönyvelni mint r*banc (ne haragudj de az emberek fix, hogy ezt mondanák) és mint házasságok megrontója. Okosabban teszed ha hallgatsz, a pasit meg a helyedben rendesen kiosztanám. Hidd el nem szerelmes beléd, ahogy néz rád vagy amit mond mind hazugság. Mert ha szerelmes lenne elvállna és felvállalna téged mint komoly társat. De benned csak a hiszékeny és kihasználható "tinilányt" látja.


20/L

2010. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!