Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, akiket megcsalt a...

Feleségek, akiket megcsalt a férjük. Hogy derült ki, milyen jelekből gyanakodtatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok túlóra, vidéki út.

SMS, hívás, amiket megnézni, csak mint a kutya a csonttal, elvonulva tudja.

Nem figyel, vagy épp ellenkezőleg, szembetűnően előzékeny.

Végül, banális, de hajszál, hajszál!!!

2012. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok feleség, de már csaltak meg engem is...


Rejtélyes hívások, amikhez neki el kellett mennie az udvar másik végébe.

Ha elmegy valamerre, akkor túl sok időt tölt a fürdőben: borotválkozás, zuhany, stb... És állítólag csak a haverjaihoz megy. Az pl. gyanús...

Ritkábbak az olyan pillanatok, amikor hozzád bújik, vagy alig mondja ki, hogy szeretlek... És persze a szex is lassan megy a levesbe, egyre ritkább, a végén már csak kéthetente, HA előfordul...


24/N

2012. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelek: a telefont csak pofával lefelé tette le (én soha nem figyelem), újra rágózott (mint a mi kapcsolatunk elején), túlóra, vidéki út, konferenciák, anyjánál minden héten füvet nyírt, ha a túlóra alatt hívtam, szinte soha nem vette fel. Egy idő után próbálgattam már, volt, hogy készült valahova (boltba, ilyenek), és én kitaláltam, hogy megyek vele. Azt a kapálózást, hogy lerázzon, már-már mókás volt. :)

Nem tudtam lépni, néhány hetem volt a szülésig (veszélyeztetett voltam, otthoni fekvésre ítélve, nem mertem kockáztatni).

Végül a gyerek 1 hetes (!!) korában láttam meg az e-mailt, amiben taglalták, hogy jó volt a múlt hét, mert a csaj addig nálunk lakhatott.

Azonnal kivágtam.

2012. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is megcsalatott barátnő vagyok csak.


Szóval nagyon előzékeny volt. Iszonyat kedves, mint azelőtt szinte soha! Aztán érzékeny is. Ha meglátott egy szerelemes reklámot a tv-ben, vagy akármit, akkor rögtön oda jött, és agyon ölelgetett könnybe lábadt szemekkel.

Volt benne egy adag nemtörődömség is. Ritkábban jött hozzám.


Aztán hirtelen jött továbbképzés, értekezlet, fogadó óra, halaszthatatlan megbeszélni való a többi kollégával, anyuka meglátogatása, stb-stb. Mind mind kamu volt.


24/n

2012. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Akkor még nem voltam feleség, de az akkori párom:

- jó kis nemi betegség... Tudtam, hogy csak tőle kaphattam el.

- fürdés után pakoltam a szennyes tartóba, és valamiért megnéztem az alsója belsejét. Sötét kék alapon fehér minták voltak...

És még neki állt feljebb, miután ő szakított velem, hogy nem békülök ki vele, és hogy mással vagyok...

2012. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem voltunk házasok, elment bulizni és ott hagyta belépve az msn-ét én odaültem, gondoltam elbeszélgetek néhány közös haverunkkal. Írtam is egy kettőnek, de azt elfelejtettem oda írni, hogy én a csaj vagyok, erre némelyik olyan mélyen és lelkesen elkezdte írni, hogy na mi van a kis feketével, (szőke vagyok), rákérdeztem, hogy melyikre gondol, erre az egyik írta részletesen, hogy melyikre, tudod arra a ki a dohányzóban mindig rád mászik, akivel ez az volt. Egy másik meg kérdezi a "barátomtól" hogy ott vagyok-e persze írta, hogy most nem, és szépen lecseszte, hogy mi a fenéért nem becsül meg engem, miért kellett neki inkább két k.rvával lennie mikor én éjszakás voltam.

Szóval ha akkor nem hagyja belépve az msn-ét akkor soha nem tudom meg, hogy miket csinált.

Olyan is volt, hogy egyik szombat este hívták a telefonját és én vettem fel, meg se várta a csaj hogy beleszóljak csak rögtön elkezdte a mondani valóját, hogy hol vagy már én itt vagyok helyen ár régóta várlak, a múlthéten megígérted hogy megint együtt leszünk.

2012. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Végül a gyerek 1 hetes (!!) korában láttam meg az e-mailt, amiben taglalták, hogy jó volt a múlt hét, mert a csaj addig nálunk lakhatott."


Hát ez iszonyat durva, ekkora férget. :( Örülök, hogy megszabadultál tőle!

2012. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az udvarban az autója mellett voltak lerakva kábelek, alkatrészek, betette ami kellett, kirakta, ami akkor nem kellett. Egyszer oda rakta ki az autójából a szemetet is. Amikor szedtem össze, egy papírzsepiben használt koton volt.
2012. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos semmi jelét nem vettem észre.Ugyanis, egy másik városba járt dolgozni, és a ribi akkor ment le hozzá a m.helyére, amikor szolgálatban volt éjszaka.Mivel nem volt túl sok szex akkoriban köztünk, nem tűnt fel semmi sem.A ribi élettársa küldött egy emailt, onnan derült ki....
2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát apámról tudok nyilatkozni, ő sok év alatt sokszor lebukott. Klasszikus a számla a zsebben, parfümöt vett, azt adta be, hogy magának, de nem volt sehol. Sok kimaradozás, apró hazugságok után anyám megnézte a menetlevelét, mert sokat autózik és hát hiányoztak a vidéki konferenciák kilométerei. Volt, hogy elment haveri sátrazásra, ami állítólag zseniálisan jó volt, kár, hogy originál csomagolásban hozta haza a sátrat. Volt, hogy barátai ismerték a nőjét és elszólták magukat. Volt, hogy bár az ország másik felén volt reggel suliba menet láttam a városban. Na meg telefonok, stb.

Ez a klasszikus lebukás, a hidegzuhany. Ha egy feleség érzi az érzelmi elhidegülést és kutatni kezd nagyon hamar kitalálható.

2012. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!