Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegbetegek a...

Miért ilyen idegbetegek a kisbabás feleségek?

Figyelt kérdés
Mindenben segítek neki, normális vagyok, de ha fél órával később érek haza akkor már megy a patália. Arra fogja,hogy a pici látja kárát ennek, hogy nem tud időben szopizni meg eltolódik az alvás meg mindent a nyakamba zúdít. Ez mindenkinél így van? Ilyenek a nők? Barátnőm volt egy pár de feleségem még csak ez az egy. Szülés utáni depire nem fognám,mert sztem azt már kinőtte.

2012. febr. 21. 19:42
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg tőle, hogy: most arra megy ki a játék, hogy elüldözzél vagy mi? Tudod egy rohadt szar nap után, mikor tudom, ha bejövök az ajtón te egyből rikácsolni kezdesz, egyre kevésbé lesz ám kedvem hazajönni hozzád.
2012. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
76%

Nem idegbeteg, egyszerűen hulla fáradt. Egész nap a gyerekkel van, már időtlen ideje ki sem mozdult, valszeg így vezeti le a feszkót- bár valahol el lehetne intézni emberi módon is, nem kiverni a balhét semmiségek miatt.


Arra nem gondoltál, h féltékeny? Mert ez is benne van. Ő nemrég szült, megváltozott, hízott, kevesebb idő jut magára, és elképzelhető, h nagy magányában kombinál, és rögtön nővel lát téged.

2012. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
80%

Mert már megbánta,, hogy valaha is szétrakta a lábát valakinek! :))

Nem könnyű ellátni egy kisbabát, 24 órás szolgálat. Kipróbálhatnád csak egy hétre, te is "idegbeteg" lennél.

2012. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk az, hogy a kicsit megszopiztassa nem tudom, mi közöd van, attól a baba tud szopizni, mert te valahol vagy. De várj, még egy kicsit, pár hónapot 2-3-at ha addig sem javul semmi, akkor mondd el ezt neki, hogy neked eleged van ebből a folyton sírásból, mert kicsit késni mersz...
2012. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
64%
Csak nem te szoptatsz? Vagy miért tolódik el, ha te érsz haza később?
2012. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
69%

Mert igaza van,nagyon fárasztó tud lenni egész nap egy kisgyerekkel.Pláné ha a programból kiesik.

Aztán meg lehet h féltékeny....

Vagy szeretné már elaltatni a babát,h rád figyelhessen.

Légy türelmes,nehéz egy kicsivel ha szívvel lélekkel akarsz vigyázni rá.

Neked is nehéz lehet,de szükségük van rád és a türelmedre.

2012. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
59%
Próbálj meg alvás helyett is egy kisgyerek után szaladgálni.
2012. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
35%

Hát valami nagy baj lehet nála, mert nem normális, hogy idegbeteg legyen egy kismama.

Mekkora a baba? És nem értem, attól, ha te később érsz haza, miért torlódik az etetés? Valamit ki kell találni, hogy állítsa le magát, mert a gyerek csak annak látja kárát, ha az édesanyja idegbeteg. Legalább a kicsi előtt veri ki a balhét? :S

2012. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
88%

Hát, kicsit erős a kérdés, de ha mélyen magamba nézek, és sokszor látom is magam kívülről, tényleg néha úgy viselkedek, mint egy idegbeteg. Nem tudom, mennyire mentség, hogy kereken másfél éve nem aludtam folyamatosan 4órát, éjjelente akár6-7szer is fel kell kelni, állandóan álmos vagyok, fáradt vagyok, és most akármit is írnék mentségnek, biztosan a két tábortól (szuperhős, ősanyák, és a férjek) kapnék hideget-meleget, hogy "márpedig nincs mentség a túlsúlyra, "bezártság-érzésre", és általában tényleg mindent meg lehet oldani, de nem mindenkinek sikerül teljesíteni a szuper anya, szuper feleség, szuper szerető és szuper házvezetőnő szerepet. Nekem se, és ez engem is fusztrál néha, és ettől ingerült leszek. TÉnyleg nem tudom, miért van ez, tény, hogy 5és fél éve vagyunk együtt a párommal, 4 év alatt 3 alakalommal vesztünk össze, mióta babánk van, azóta napi 3 alkalommal.

Nem tudom miért van ez, de hidd el, a feleségednek sem az a célja, hogy veszekedjetek, biztosan ő sem tudja megmondani, hogy tuladonképpen mi bántja, és ígérem, amint megtudtam a megoldást, megírom.

2012. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez a helyzet... vagyis csak ugyanez volt. Tudod, mitől változott meg? Hogy a férjem BESZÉLT VELEM!!!! Elmondta, hogy ő ezt hogy éli meg, milyennek lát és hogy félti a kapcsolatunkat. És képzeld, azóta sminkelek, leveszem az itthoni ruhát és rendes ruhában várom, nem "támadom le" hogy hányszor kakilt a gyerek. Persze nem minden nap és nem a gyerek ellátásának rovására!


Ha pedig fél órával később érsz haza, küldj neki egy SMS-t. Ez úgy gondolom bármilyen kapcsolatban elvárható, függetlenül a gyerektől.

2012. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!