Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A ti férjetek is...

Feleségek! A ti férjetek is ugyanúgy ad magára, mint akkor amikor nektek udvarolt?

Figyelt kérdés

Szépen fogalmazva, kicsit kezd eligénytelenedni. Nem zavarja ha borostás, a szájszaga, ha nem tiszta ruhát húz fel. Apróságok de engem zavarnak.

Emiatt az intim együttlétek száma is lecsökkent. Finoman célozgattam rá, hogy esetleg fogat moshatna, megborotválkozhatna, de semmi.

Naponta fürdik, 3x most fogat, hétvégenként borotválkozik.

Mikor udvarolt nekem, mindig ügyelt rá, hogy jó illata legyen.


2012. márc. 23. 11:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok a szexre koncentrálni, ha érzem a leheletén, hogy mit vacsorázott és már könnyezek a fájdalomtól, mert böki a nyakamat és az arcomat az arcszőrzete.
2012. márc. 23. 11:42
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros. Nem, sajnos nem ugyanannyira ad magara, hanem kevesbe. Tusolasok szama csokkenoben, borosta megvan, stb. Nyiltan meg kell mondani nekik, csak ez vezet celra. Dragarm, menj el tusolni, fogat mosni, borotvalkozni, mert ez zavar engem, bocsanat, de a szexualis eletunkre is kihat. Kegyszives. Ennyi a varazsszo, es szerintem megteszi.

En mar kozoltem, hogy nem fogunk 30 valahanyevesen tatasodni, mert ennel tobbre vagyunk. Nem kell tapintatoskodni, nyiltan, oszinten, de nem banton kommunikalj.

2012. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy borotválkozzon meg, mert úgy jobban néz ki. Erre az volt a válasza, hogy nem lesz meztelen csiga, még az én kedvemért sem.
2012. márc. 23. 11:50
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanannyira, de neki a munkája is megköveteli, hogy mindig ápolt, jó megjelenésű legyen.
2012. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, kerek-perec mondd meg neki, amit erzel. Hogy akarmit is teszel, ez teged zavar es bizony arra is kihat, hogy kivanod-e, vagy sem. Azt csak belatja, hogy a kapcsolat ennel tobbet er. Mondjuk oszinten szolva, engem az arcszorzet annyira nem zavar. Persze, szur, dehat mit is tehet, szegeny, hiszen no magatol.
2012. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Egyszer borotválkozott meg teljesen, és a csapattársai (focizik) kinevették emiatt, és ezért nem teszi meg mégegyszer. Mert neki fontos, hogy más mit fog szólni, mert 30 évesen ne legyen kisfiús az arca.


Úgy látszik, más véleménye fontosabb mint az enyém.

2012. márc. 23. 11:58
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, szerintem, ha oszinten megbeszeled vele, akkor nem lesz mase fontosabb, mint a tied. Teged szeret, veled el. Hangsulyozd, hogy a szexualis eletetekre is kihat a dolog. Ha ezutan sem erdekli, akkor elgondolkodnek.
2012. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerencsére maximálisan. Jól öltözik, borotválkozik (mindenhol), haja rendben, nincs elhízva, jó az illata, rendszeresen mos fogat, szóval minden ok vele. Rajtam azért lett azóta felesleg sajnos, kb. 6-7 kg. amit jó volna leadni. Én úgy gondolom az már gáz, ha nem fürdik vagy nem mos fogat, még a borosta elmegy, férjemnek elég gyorsan nő és fekete, úgyhogy amit reggel lehúz, estére borostája van, de ez nem zavar, másnap reggel újra lehúzza.
2012. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan nekem nem a férjem, de ugyanúgy ad magára, mint amikor megismerkedtünk. Ha nem tenné, biztosan kerek perec megmondanám neki, hogy legyen igényesebb.
2012. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

"Naponta fürdik, 3x most fogat, hétvégenként borotválkozik "


ezt írtad. Akkor még hányszor fürödjön? Hányszor mosson fogat?

Ok, a borotválkozás annyira nem ok, a heti egy, de a többi?


A tiszta ruha az tényleg mást jelent a férfiaknál, mosd ki a ruháját, amit levet, aztán nem lesz neki koszos.


Nálunk ugyanolyan, mint volt, nincs változás.

2012. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!