Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, hogy oldjátok meg az...

Szülők, hogy oldjátok meg az intim együttléteket?

Figyelt kérdés
A kérdésem az inspirálta, hogy nagyon sok gyereknek (köztük nekem is) rossz emlékei vannak arról, hogy hallották a szüleiket együttlenni. Egy 8-10 éves gyereknek komoly trauma lehet, hogy a szomszéd szobában hallja azt a folyamatos ágynikorgást. Én például emlékszem, hogy egy ilyen szerencsétlenül meghallott eset után kb egy évig a párnával a fejemen aludtam, hogy nehogy meghalljak véletlenül valamit, és ha valaki csak leült az ágyra és az nyikorgott egyet már elfogott az idegesség, mert azt hittem megint hallom őket. Pedig szerintem elővigyázatosak, nem azok az "ahol elér ott..."-típusúak... Így felnőtt fejjel persze már értem a dolgok szükségességét, de ez akkor is rossz gyerekkori élmény marad.
2012. máj. 16. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Szülőként erre csak azt mondhatom, hogy nekünk meg lassan évtizedek telnek el anélkül, hogy felszabadultan, szorongások nélkül élvezhetnénk egymást...
2012. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálam is ez volt kicsi koromban,mindig a fülemre tapasztottam a kezeimet,baromira idegesített.Vagy a párnát.Éveken keresztül így aludtam,mire leszoktam róla.
2012. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem kicsiként az asztmám miatt az első időkben anyuékkal kellett aludnom, mivel a legelején sokszor volt rohamom általában éjszaka :S

Sokszor felébredtem rájuk és azóta is az emlékeimben van ez, nem pont jó emlékként :)

Mi a párommal úgy lakunk hogy egy udvarban az anyóssal, de külön házban, és mivel a gyerkőc nagyon szeret ott lenni, rábízzuk :)

2012. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Én is hallottam apámékat. Sőt, szombat reggelenként mindig arra ébredtem, hogy "működnek". Naés? Hihetetlen, hogy a gyerekek azt hiszik, hogy a szüleik nem szexelhetnek soha, mert ők vannak. Persze, ne direktbe hangosan csinálják, az azért durva lenne, de ha kicsusszan egy-két hang, vagy hallatszik a nyikorgás, kkor mi van? Nekem ez sosem volt trauma, pedig én is voltam vagy 12 éves. Megértettem, hogy felnőtt emberek, akik szeretik egymást.

Sőt, még régebben, úgy 8 évesen még rajta is kaptam őket, premier planban láttam őket kufircolni. Van ilyen, csendben visszahúzódtam a szobámba. Ennyi.


Amúgy szerintem csak az olyan gyerekeknek trauma ez, akiknek soha nem beszélnek a szülők a szexről. Egy korán felvilágosított gyereket nem érint meg annyira, leglábbis én így voltam vele. És mégis, mindettől függetlenül 18 éves koromig szűz maradtam. (még mielőtt valaki at feltételezné, hogy olyannyira természetes volt nekem a szex, hogy tiniribi lettem) és azóta is telesen "egészséges" vagyok. :)

2012. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Meg kell csináltatni az ágyat, hogy ne nyikorogjon. :D

Csendesen is lehet szexelni, ami nem hallatszik át.

Illetve lehet napközben is, ha engedi a munkabeosztás, mikor nincsenek otthon a gyerekek.

2012. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

nekem anyáék korán akartak beszélni a szexről, nem akartam hallani sem és undorítónak találtam,és idegesített hogy szabályosan köteles vagyok hallgatni. tolakodó volt.mint felnőtten meg a homikat látom így ahogy erőszakoskodnak. valami olyasmi érzés volt.

mai napig emlékszem erre.

2012. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
azt mondom a kölyöknek hogy birkózunk.
2012. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Miért is lettem lepontozva?

4. vagyok

2012. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Úgy kell megoldani, hogy ne hallja a gyerek.
2012. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Az agycsikorgas semmi, en a nyogdecselest hallottam. Es a frasz kerulgetett tole, mi csendben csinaljuk parommal, es a gyerekszoba nem mellettunk van. Gyermekem nem hallhatja szerencsere. De en is folyton aggodom, nehogy nagyon nyikorogjon az agy.
2012. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!