Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ebben a helyzetb...

Mit csinálnál ebben a helyzetben? (lent) Főkőnt lányok és nők válaszát várom.

Figyelt kérdés

A legjobb barátod felkért arra, hogy legyél a fiának a keresztapja. 3 éve ismerjük egymást, a kapcsolatunk nagyon jó.

DE

a baj az, hogy régen (nem jártunk) viszont elég sokat kavartunk, ennek 2 éve. Azóta nem volt semmi, a feleségét sem csalta meg. Viszont még mindig többet érzek iránta csak úgy, mint régen (és ezt az illető tudja is) és ha lehetne én még mindig szó nélkül a karjaiba ugranék.


Kérdés: ilyen "feltételek" (vagy nem tudom minek nevezzem) te elfogadnád-e a keresztszüléséget? (A családjukban van női rokon, de nem valami jó a kappcsolatuk és én vagyok az első helyen, akit megkértek)


2012. máj. 17. 22:16
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

20/l vagyok ez lemaradt.

ha lehet írjatok kort légyszi.

2012. máj. 17. 22:16
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadnám.
2012. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Ja és 23N
2012. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felesége mellett kavart veled,nem mennék bele.Illetve azért sem,mert érzelmeket táplálsz irányába,a gyerek miatt lehet többször is találkoznátok,csak kínoznád magad,vagy még az is lehet hogy történne köztetek valami.Az meg elég gáz lenne.
2012. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt persze senki nem tuda, hogy nekünk régen volt közünk egymáshoz.
2012. máj. 17. 22:20
 6/27 A kérdező kommentje:

22:20

nem a felesége mellett, hanem még előtt. Akkor még a barátnője sem volt.

Így is sokat találkozunk, mert nagyon jó baráti viszonyban vagyunk.

2012. máj. 17. 22:22
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ha el tudom fogadni, hogy ő nélkülem boldog, és tudok örülni a boldogságának, igen, viszont ha enném az epét, nem.
2012. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

el tudom fogadni, ezzel nincs semmi gond.

De ha esély lenne rá, hogy velem legyen, simán benne lennék. Ciki vagy sem.

2012. máj. 17. 22:26
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az a gáz, hogy keresztszülőség nélkül is beleugranál a karjaiba. Ilyen értelemben fölösleges lenn ezt visszautasítanod.

De ha emiatt többet találkoznátok, vagy esetleg ezekben az alkalmakban te nagyszerű lehetőséget látsz, hogy elcsábítsd, akkor inkább utasítsd vissza, és mondd is meg, hogy miért.

Amíg nem vagy képes elfogadni, hogy ő már másé, addig ne kerüljetek olyan marha jó barátságba, mert annak nem lesz jó vége.

2012. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24/n voltam
2012. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!