Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ebben a helyzetb...

Mit csinálnál ebben a helyzetben? (lent) Főkőnt lányok és nők válaszát várom.

Figyelt kérdés

A legjobb barátod felkért arra, hogy legyél a fiának a keresztapja. 3 éve ismerjük egymást, a kapcsolatunk nagyon jó.

DE

a baj az, hogy régen (nem jártunk) viszont elég sokat kavartunk, ennek 2 éve. Azóta nem volt semmi, a feleségét sem csalta meg. Viszont még mindig többet érzek iránta csak úgy, mint régen (és ezt az illető tudja is) és ha lehetne én még mindig szó nélkül a karjaiba ugranék.


Kérdés: ilyen "feltételek" (vagy nem tudom minek nevezzem) te elfogadnád-e a keresztszüléséget? (A családjukban van női rokon, de nem valami jó a kappcsolatuk és én vagyok az első helyen, akit megkértek)


2012. máj. 17. 22:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nemet mondanék,hogy még véletlenül sem keverjem magam olyan szituba,ami miatt később szenvednék lelkileg.
2012. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Igen, keresztszüéség nélkül is a karjaiba ugranék, ha már így fogalmaztál.

Viszont ez tényleg senki nem tudja és még a felesége sem. Nem azért vállalnám el, hogy elcsábítsam, vagy ilyesmi, ez nem fodult meg a fejemben. Kb ugyan ennyit találkkoznánk, mit most. Ő is tud rólam mindent és fordítva is Hetente 1-2 alkalommal találkozunk.

2012. máj. 17. 22:36
 13/27 A kérdező kommentje:
22:32 arra gondolsz, ha később esetleg mégis lenne valami?
2012. máj. 17. 22:37
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem te reménykedsz, hogy lesz köztetek valami! :D

Hagyd szépen békén azt a pasast, a kis családjával együtt.

Ne már, neked sem esne jól, ha valaki a fickód közelében sertepertélne hasonló szándékokkal. Gondolj csak arra, hogy minden rossz cselekedet egyszer visszaüt rád. Ez olyan, mint az átok: nem arra száll, akire mondod, hanem vissza rád.


Szóval csak óvatosan és empatikusan. :)

2012. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
NEm reménykedem benne, mert kizárt dolgonak tartom. Ha esetleg mégis félrelépne, 99%, hogy nem én lennék az aki miatt tönkrent a házasága
2012. máj. 17. 22:44
 16/27 anonim ***** válasza:
Nemet mondanék, mert attól tartok, nyugtalan lenne az életem, ha vállalom ezt a keresztszülőséget.
2012. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Felebarátod házastársát ne kívánd!" Eleve alkalmatlan vagy keresztszülőnek. - ez a vallás része.

Amíg így érzek egy házas ember iránt, ahogy te a barátod iránt, még csak kapcsolatot sem tartanék vele, nem lenne bőr a képemen pl. vendégségbe menni oda, ahol az ő felesége a háziasszony. - ez az emberi része. (már csak azért, mert írod, hogy nem tudnál - inkább akarnál - ellenállni.

Vagyis: nem vállalnám el a helyedben.

2012. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Redben. Úgy látszik akkor ezt nem nekem találták ki. Nem fogom elvállni, viszont az életemből nem tudom kitörölni.
2012. máj. 17. 22:59
 19/27 anonim ***** válasza:

sok mindenki áll kapcs-ban sok mindenkivel, akivel lefeküdne, mégsem lesz belőle semmi.

ez az élet.

2012. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha nem vállalod el, akkor meg majd nem értik, hogy miért nem? Szerintem ez nagy megtiszteltetés. Persze nem azt mondom h vállald, csak akkor találj ki vmi olyan indokot, h ne legyen gáz belőle..
2012. máj. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!