Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány kapcsolatának kialakí...

Egy lány kapcsolatának kialakítását, minőségét befolyásolja hogy milyen az apaképe?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy tudat alatt olyan férfit keres minden lány, mint amilyen az apukája.

Én hullámzó viszonyban vagyok vele, néha ordibálunk egymással szó szerint, máskor meg mint igazi apa lánya kapcsolat. Mindketten nagyon makacsok vagyunk..

Viszont normális párkapcsolatot még nem tudtam kialakítani senkivel:(


22/L


2012. máj. 18. 08:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Apámmal nagyon jó a viszonyom, mondhatni példaképem is (nagyon jó személyisége van és az emberekkel is tud bánni).


Első ránézésre a férjem maximum az alacsonyságában hasonlít, de nálunk mindenki törpe, így én is.


Viszont egyszer szüleimnél voltunk, én a fürdőben. Hallottam, hogy a férjem beszél az ajtó előtt, kiszóltam, hogy jöjjön be. Nem kicsit lepődtem meg, amikor apám dugta be a fejét az ajtón - összekevertem a hangjukat.

Aztán egyre több hasonló vonást (nem fizikai) fedeztem fel. Szétszórtak mindketten, nyugodt természetűek, sérelmeket nem dédelgetik (elfelejtik :)).

Erős mindkettejükben a kötelességtudat, családszeretőek, szorgalmasak. Hajlamosak sokat nyelni, a haragot ritkán mutatják ki, inkább befelé örlődnek.


Ha összeveszünk, akkor mindkettőt békén kell hagyni kicsit és ha lenyugodtak, akkor meg lehet beszélni velük a problémát. Ha olyan van, képesek bocsánatot kérni.


Még a hibáik is hasonlóak: mindketten hajlamosak - szétszórtságból fakadóan - rosszul emlékezni, vagy ellentétes szavakat használni, mint amit ténylegesen mondani akartak. Pl. nagy szoba helyett kis szoba - és nem ismerik el, hogy tévesztenek :)

Elvesznek a részletekben, így egy-egy helyzet megoldása néha sokkal nehezebb és bonyolultabb nekik, mint ahogy amúgy meg lehetne oldani. Konkrét problémamegoldásnál nehezen állítanak fel fontossági sorrendet, így a kevésbé fontos részletekkel sok idő elmegy.


Mindketten késős típusok, egyszerűen nem figyelnek az időre, ezért sokszor van kapkodás. Apám sokat adakozott gyorshajtásért a rendőrségnek, mert rendre késve indult el és így akarta behozni a lemaradást...

2012. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A büdös életbe nem jöttem volna össze olyan férfival, aki kicsit is emlékeztet apámra.

Vőlegényem hál istennek halvány nyomokban sem emlékeztet rá.

2012. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer találkoztam egy olyan sráccal,akiben majdnem minden nagyon bejött,külsőre és belsőre is,tetszett benne,hogy nem olyan nyuszi.Csak amikor jobban megismertem,akkor ment el tőle a kedvem,de nagyon,mert mindenben apámra hasonlított.Le is koptattam,nem akartam megismerni.Elég volt nekem a gondolkodása:másodrendűnek nézi a nőket,apám és a családja is ilyen.Mármint apámnál ez nem tudatos,de így viselkedik anyámmal és velem is,nem vesz komolyan és kösz,ebből nem kérek,ennél még a hosszú egyedüllét és a szexhiány,meg mások lekezelő dumája is jobb,amiért nincs párkapcsolatom.Sokat bőgtem emiatt a srác miatt,mert nagy csalódás volt.Amúgy meg menekülök előle,mert nincs kedvem gyötörni magam azzal,hogy bejönnek a külsőségek,de egy csicska lennék mellette és ő még vissza is él ezzel,hogy nekem ő valamennyire bejön.Ez nem korrekt.Ha belsőleg is tetszene,akkor még elnézném neki:)
2012. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!