Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan testvéreket,...

Ismertek olyan testvéreket, ahol az egyik lány sokkal szebb vagy jobb alakú, mint a másik? Vagy fiúknál az egyik jóképű, a másik randa. Nekik hogy alakult a sorsuk? Melyiküknek milyen az élete?

Figyelt kérdés
Ők ketten hogyan jönnek ki egymással? Nem irigyli a csúnyább a szebbet?
2012. máj. 14. 08:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk a hugom sokkal szebb volt mindig is, már égesz fiatalon futottak utána a fiúk, engem meg észre sem vettek mellette.


Nagy nehezen megszerezte az érettségit (azért nehezen, mert a sok bulizás miatt lusta volt rendesen tanulni) ésazóta alkalmi munkákból éldegél valahogy, de inkább rosszul.

Átlagban évente összköltözik valakivel,és pár hónap után ki lesz dobva, mert nem hajlandó semmit csinálni otthon, mert ö "szép".


Nekem annak idején igen rosszul esett, hogy velem jóformán nem foglalkoznak a fiúk, igy sokal többet tanultam, olvastam, elvégeztem egy egyetemet, és mérnökként dolgozom elég jó fizetésért. Az egyetem után jöttem össze a férjemmel és már igen hosszú ideje vagyunk együtt, van több gyerekünk is, és a mai napig nagyon jól megvagyunk egymással. uTólag azt mondom, sokkal jobban jártam, hogy nem voltam soha szép, viszont boldogan élek.


A hugom állandóan féltékeny rám, rengetegszer emlegeti, hogy milyen igazságtalanság, hogy ö a szép, és mégis az én életem a jobb.

2012. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Ja, nálunk így van. Nővérem magas, vékony. Én pedig alacsony és kövér vagyok. Én azt szoktam mondani, hogy úgy hasonlítunk, mint Arnold Schwarzenegger és Danny DeVito az Ikrek című filmben.
2012. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
97%
Ismerek egy ilyen lány testvérpárt, ha jól tudom, 4 év van köztük. A fiatalabbik 20, alacsony, vékony, szép az arca, a bőre, arányos. A nővére is alacsony de ő ducibb és szegénynek az arca sem a legszebb. Azt mondom rájuk (nem nekik!), hogy a szépséget nem igazságosan, hanem testvériesen osztották el.
2012. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Mindkét tesóm szebb nálam. Persze nem olyan égbekiáltó a különbség, de azért én látom. Nem irigykedtem rájuk sosem, én másban voltam jobb. Inkább ők irigykednek rám, mivel tartós párkapcsolatom van, nyáron esküvő, utána jöhet a gyerek, nem vagyunk gazdagok, de jut mindenre. Ők meg hiába szebbek, mégsem tudnak összeszedni egy valamire való pasit.
2012. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvereim, 3 lany. A legidosebb (25) nem mondhato szepnek. Nagyon rideg stilusu, es nem is ad magara sokat. Lehet, ha foglakozna a kulsojevel, szebb tudna lenni. A kozepso gyonyoru. Ahogy idosebb lett, egyre csak szepul. Most 20 eves. Tokeletes az alakja, es nagyon szep az arca. Tipikusan olyan, akit nem lehet nem eszrevenni. A legkisebb (19) regen erosen tulsulyos volt, es semmi noiesseg nem volt benne. Mostanra mar sokat fogyott, es igy onmagahoz kepest nagyon jol nez ki. De o sem az a nagy szepseg, inkabb helyesnek, aranyosnak mondanam.

Egyebkent a legidosebb mar hazas, a kozepsonek volegenye van, a legfiatalabbnak pedig nehany honapos kapcsolatai vannak.

2012. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Ez akkor szokott lenni, ha az egyik szülő szép, a másik kevésbé, és nagyon különböznek. Aztán két azonos nemű gyerekeiknél előfordulhat, hogy egyik jobban hasonlít a szebbik szülőre, másik a csúnyábbra. De igazából mindkettő benne keveredik mindkettőben. Gyerekkorban nagyobb lehet a különbség, de ahogy felnőnek és öregszenek, egyre hasonlóbbak lesznek, vagyis kisebb lesz a különbség köztük.

A sorsuk nem a kinézetükön fog múlni, kivéve ha valami extrém külső tulajdonságaik vannak.


Ismerek egy tini lánytestvérpárt. Anyukájuk tipikus jó nő, az apjuk egy hatalmas darab kopasz ember kerek fejjel.

Az idősebbik lány apjára hasonlít arcban, meg nem olyan vékony és szemüveges is. Viszont okos és jó sportoló. A húga meg igazán szép arcú lány és vékony. Viszont egyelőre sokkal kis tehetetlenebb. Amúgy szeretik egymást, jól megvannak.

2012. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

2 noverem van. Alig tobb, mint 1,5 ev van kozottuk. Az idosebbig tiszta anyank, a fiatalabb tiszta apank. Mind belsore, mint kulsore. Idosebbik magasabb, de rettento kover, olyan 30-40 kilo van rajta felesleg, es csunya is es igenytelen. Fiatalabb noverem mindig is szebb volt, mindig is vekonyabb, alacsonyabb, igenyesebb. O se az a bombazo, rajta is van 5-8 kilo felesleg, nem is a legszebb arca van a vilagon, de ha valasztanom kene, mint nem rokon ferfi, akkor tuti ot valasztanam. Azt mondanam, szinte teljes ellentetei egymasnak gondolkodasilag, termeszetileg is.

A fiatalabbik noveremnek egy jokepu, nala 7 evvel idosebb parja van, meg nem hazasodtak ossze, szerintem mar nem is fognak. 8 eve vannak egyutt, boldog kapcsolatban, van egy 2 eves kislanyuk, aki gyonyoru. Anyagileg elvannak. Ennek a noveremnek 4 -5 pasija volt egesz eleteben, de ez az elso (es remelem utolso) komoly kapcsolata. Gyerekkoraban visszahuzodo volt, soha nem figyeltek fel ra a pasik.

Idosebbik noverem egy fel evvel kesobb jott ossze jelenlegi parjaval. 18 eves kora elott mar elszokott es egy vele egy idos eretlen pasival jelentkezett legkozelebb, meg egy babaval. Dolgozni budos volt nekik akkor is es most is. Neki tobb pasija volt, bulizosabb volt, talpraesettebb, okosabb...de mire ment vele...o befejezte a sulit erettsegi elott, masik noverem diplomat szerzett, pedig harmunk kozul o a legbutabb, megis, csak neki van diplomaja a csaladban. (en is vegig csinaltam a fosulit, de lusta voltam nyelvvizsgazni) Neki az elso kislanya utan 4 evvel megszakadt a kapcsolata azzal a fiuval, majd nem sokkal ra, egy masik pasival jott ossze, aki 12 evvel idosebb volt, mar volt 3 felig felnevelt gyereke (nagyon problemasok). Kulfoldon dolgozik az ipse, van egy kozos 3.5 eves lanyuk. 1 honapot otthon, 1 honapot kulfoldon tolt az ipse. Elvannak, viszont anyagilag meg mindig apamra szorulnak, mindig kernek tole penzt. Cigire koltik. (idosebb noverem dohanyzik, meg a masik 3 gyerek kozul is 2) Az eletben ki nem kevergoznek ebbol a helyzetbol, anyagilag mindig a beka s...ge alatt maradnak.

2012. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A férjem (ő a fiatalabb) jó kiállású, gusztusosan izmos.

A bátyja szikár, vékonydongájú, beteges kinézetű.

Gyerekként folyton verekedtek, mert a bátyjának több minden volt szabad (volt valami betegsége)

Nekünk már saját családunk van, a sógorom is együtt él egy nagyon aranyos lánnyal, a hobbijának él, plusz jogász.

A férjem inkább a fizikai munkát preferálja. Most éppen tetőfedőnek tanul munka mellett.

2012. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, azt meg elfelejtettem hozzatenni, hogy nem igazan jonnek ki egymassal. Vagyis hat nem azt mondom, hogy utaljak egymast, de idosebbik noverem csak siman onmagaval torodik es senki massal, ezert nem keresi vele a kapcsolatot, masik noverem meg kifejezetten keruli, es orul, hogy evente csak egyszer 2 hetre kell latnia noveret. (kulfoldon laknak a kisebbik noveremek)

Az egy eves szuletesnapjan a fiatalabbik noverem kislanyanak, az idosebbik noverem felrevonta a hugat, hogy valami fontosat akar neki mondani, erre elkezdte neki taglalni, hogy anyank (aki elhagyott minket es apu nevelt fel) parja haldoklik...egyreszt, ki a francot erdekel, masreszt meg nem a kislany szuletesnapjan kene az ilyet megbeszelni...akkora tapinatatlan allat, csak erre akartam utalni ezzel, hogy mert is keruli a kisebbik a nagyobbikat.

2012. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a két unokahúgomat tudom példának felhozni. Igazából mindkettő szép, viszont a kisebb igazán gyönyörű. Náluk az a helyzet, hogy a nagyobbik lány mindig csendesebb, szófogadóbb és jó tanuló volt. A fiatalabb meg a lázadó, bulizó, szemtelen típus. Viszont mindketten boldogok és egymást is szeretik szerencsére.
2012. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!