Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tenni az ellen...

Hogyan lehet tenni az ellen az érzés ellen, ha nagyon hiányzik a volt párod, pedig tudod h nem lehetett ő az igazi?

Figyelt kérdés
mégis sokáig azt hittem ő az, sok minden nagyon stimmelt vele és elhittem h ő életem párja. Kiderült h nem, mégis nagyon hiányzik. mit tegyek ez ellen, hisz örülnöm kéne h még "időben megszabadultam tőle" de mégis mindenről eszembe jut ő, meg azok az idők amikor azt tudtam hinni h igen ő az, megtaláltam. olyan jó volt azt hinni...:S
2012. máj. 18. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülni kell igen,hogy megszabadultál tőle...Ezen tényleg csak az idő segít.Tapasztalatból mondom :(
2012. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de biztos van még amivel elő lehet segíteni a felejtést. Eljárok társaságba, sportolni, mégis mindenről eszembe jut és úgy hiányzik az érzés h tudtam ő van nekem:S elvesztettem az egyik legjobb barátomat benne, á baromi furcsa és nehéz ez
2012. máj. 18. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:

A megszokás...

Próbálj más dolgokra koncentrálni, de a legjobb lenne, ha gyorsan találnál újabb társat.Az elfeledtetné veled.

Ha pedig "örülnöd kellene, hogy megszabadultál", akkor bonts pezsgőt és légy vidám!

2012. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy erősködsz a felejtésen pont hogy felidézed az egészet. Az idő az egyetlen orvosság + ha majd lesz helyette más, akkor már mosolyogni fogsz ezen.
2012. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem most szükségem van időre nem akarok fejest ugrani egy újabb kapcsolatba de mégis olyan jó lenne ha lenne valakim :S
2012. máj. 18. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne ugorhatnál másik kapcsolatba?Csak az a lényeg, hogy a másik rendes legyen.

Én is olyan voltam, hogy sokat tudta, rágódni egy csalódás után, nem akartam másik kapcsolatot, aztán tessék, eltelt az idő!Ha hamarabb léptem volna, már akár újra férjhez is mehettem volna.

Szóval, csak az idődet vesztegeted, ha olyan ember után búslakodsz feleslegesen, akiben csalódtál és már tudod, hogy nem az igazi.Miközben kereshetnél mást, aki talán tényleg az igazi lesz.

2012. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem lehet meggyorsítani a "felejtést" és nem is szabad. Ha nem gyászolod el rendesen a kapcsolatot, nem adod át magad az érzéseidnek, soha nem fogsz rajta túllépni. Még egy ideig szenvedni fogsz, aztán egy idő után fokozatos lecseng benned az egész és ha elég intelligens vagy, átalakítod egy belső emlékké, tanulsággá.
2012. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"időben megszabadultam tőle"

Ezt valaki beszélte beléd? Mert ha neked csak ennyi egy kapcsolat...

Emlékezni kell a szép dolgokra. Ha nem működött, akkor annak oka volt, de nem egy bútordarab, hogy meg kelljen szabadulni tőle.

2012. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!