Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez korai? és az érzés ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez korai? és az érzés ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Jövő hét után leszünk három hónaposak a barátommal. Ő a legelső kapcsolatom.:)

Mikor nála vagyok, mindig testi vágyat érzek riánta, de nagyon is. Hazajövök, és mintha egy teljesen más ember lennék, tudatosul bennem, hogy jéééé, ezt én csináltam? Így viselkedtem? Mintha teljesen más ember lennék. Néha bűntudat is gyötör.

Orális szex nem volt köztünk, ameddig eljutottunk, hogy tapizik, meg majdnem levette a felsőm(persze úgy, hogy marad a melltartó), plusz puszilgat, ahol engedem.

Mikor vele vagyok mindig többet akarok(bár lelkileg nem állok készen rá, csak a testem akar "többet"), de ha hazajövök rádöbbenek, hogy vissza kellene fognom magamat. Ugyanakkor ott nem tudom, sőt...

Most mi van velem? Bocsánat ha rossz kérdés, de én nagyon tapasztalatlan vagyok, és szükségem van felnőttek válaszára.

Mikor számít pl valaki olyannak, aki könnyen kapható? Én már az vagyok?


2012. jan. 21. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, teljesen normális, hogy a tested, a hormonjaid ,,dolgoznak"... ezzel nincs semmi baj. De én mégis inkább azt tanácsolnám, hogy várj ezzel még 1-2 évet... hidd el, a csajok többsége, aki 15-16 éves korában elveszíti, később meg is bánja...
2012. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy kaptam választ:)!

ELveszíteni semmiképp se szeretném még most.:)

Fél-egy évet minimum szeretnék várni. CSak ezek az érzések olyan furcsák..:(

2012. jan. 21. 22:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy kívánom testileg, aztán meg mintha bűntudatom lenne, mintha két külön ember lennék és rosszat cselekednék, és mégsem...:(
2012. jan. 21. 22:46
 4/10 Hanariko ***** válasza:

Ugyan nem vagyok felnőtt kategória (bár 3 hónap és 18 leszek) de válaszolok. A könnyen kaphatóság, hát elég tág fogalom, ehlyzettől függ. Pl. első randin lefeküdni az abszolút ez a aktegória. A te esetedben (pláne hogy első kapcsolatod) szerintem kevés a 3 hónap együtt lét. Még egyszer ennyit ha vártok, az kb. már jó, vagy + egy-két hónapot még azon felül... ezt tudom javasolni, és akkor nem vártok éveket, de mégsem adod oda magad rövid idő alatt.


17/L

2012. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hűűű ez teljesen ismerős. Én 15 éves vagyok, és ugyanez volt a barátommal, sajnos 1 hónap után szétmentünk,szóval örülök,hogy nagyon nem mentem bele a dolgokba..
2012. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hanariko ***** válasza:
"Fél-egy évet minimum szeretnék várni" nah, erre gondoltam én is:)
2012. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.:) Nekem nem a lefekvéssel van a bajom, mert azt mindenképp megutdom állni.:) Azzal tényleg várni szeretnék, mert fontos...Hanem ezzel az érzéssel amit fent leírtam, teljesen olyan mitnha két ember lennék.

Azokat amiket eddig csináltam meg szerintem nem korai három hónap után, és néha annak érzem, néha meg teljesen jónak.:(

15/L majd lesz olyan, akivel sokáig boldogok lehettek:)

Köszönöm mindenkinek:)

2012. jan. 21. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az érzés (a bűntudat) később is megmarad, ha ilyen lelkiismeretes-típusú lány maradsz. =) Úgy értem szex után is.

De nem olyan nagy probléma ez, egy idő után enyhülni fog, aztán szinte teljesen elmúlik, vagy pedig megtanulod, hogy hogyan kezeld.


A vágyak miatt pedig ne aggódj, teljesen természetes, hogy vannak. Sőt, inkább örülj nekik, mert sok lánynak viszont nincsenek, és nem tudnak szenvedélyesen szeretkezni a párjukkal, vagy pedig meg kell játszaniuk magukat, pedig a szex nagyon fontos egy hosszú távú (felnőtt) kapcsolatban. =)

2012. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
örülök, h vannak még épeszű fiatal lányok:)
2012. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugszom:)

Köszönöm utolsó:) Igyekszem az lenni, valamint tanulni egyses dolgokból. Utolsó előtti neked is köszönöm a tartalmas válaszodat, mindenki sokat segített! Szép estét:)

2012. jan. 21. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!