Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántad hogy férjhez mentél/...

Megbántad hogy férjhez mentél/ megnősültél? Ha újra kezdhetnéd, mit csinálnál másképp?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Érettségi után nem férjhez kellett volna mennem, hanem egyetemre. Ma már jó nevű fogorvos lehetnék, így meg egy elvált fogorvosi asszisztens vagyok.
2012. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
30 év alatt egyszer sem.
2012. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem bántam meg, annak örülök, hogy nem jött össze amikor ott volt a lehetőség ;)
2012. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Megbántam.

Előbb befejezném az egyetemet, és kiépíteném a saját életemet.

Most se házasságom, se karrierem nincs.

2012. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem bántam meg :) Az egyetem alatt mentem férjhez, nappalin tanultam, próbáltam pár órát dolgozni, mellette háztartás. Nehéz volt, de meglett a diploma így is. Sokkal jobb feleségnek lenni, mint barátnőnek.
2012. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem bántam meg! Igaz, csak 7 hónapja vagyok házas. :)
2012. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy férjhez mentem, nem bántam meg. Azért persze nálam is vannak dolgok, amiket megbántam (pl.: abbahagytam egy sulit, amit nem kellett volna) de ezek nem a párommal kapcsolatosak. Nem volt túl sok jó döntésem az életben, de ő az egyik.
2012. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg, hogy férjhez mentem, de ha újra lehetne, tuti nem az anyósomékhoz költöznénk.Szinte minden napom megkeseríti.
2012. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Milyen kedves megint ez a leszavazás! Igaz, hogy 7 hónapja vagyok férjnél, de előtte 6 évig "jártunk". Nem hiszem, hogy a házassággal baromira megváltozna bármi is. Csak az bánja meg a házasságát, aki előtte sem ismerte, és fogalma sem volt arról, milyen irányba képes megváltozni a társa.
2012. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
10 eve hazas vagyok, nem bantam meg, hogy a ferjemhez mentem felesegul, de ha ujrakezdhetnem, az egyutteles szabalyait mind vilagosan lefektetnem es kovetkezetesen betartatnam. Sajnos most mar ugy erzem, hogy MINDEN nekem kell hogy az eszemben legyen, mindenrol en gondoskodok, es ezt tul nagy tehernek erzem... :(
2012. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!