Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elölről kezdhetnéd a...

Ha elölről kezdhetnéd a gyereknevelést, mi az, amit másképpen csinálnál? Miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt nem jönnék anyósékhoz lakni. Mert hiába jó a viszonyom az anyósékkal, mégsem olyan semmi sem, mintha külön lennénk. Ebből gondolom, hogy másként csinálnék dolgokat.
2010. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktatnám rá, hogy csendben aludjon el.
2010. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem venném ki állandóan a kiságyból. Hagynám, hogy maga is elszórakozzon kicsit. Ezt nem így tettem, aminek a végeredménye az, hogy 21 hónaposan nem enged semmit de semmit magam csinálni, csak vele kell foglalkoznom. Na ezt máshogy csinálnám.
2010. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
NEm aggódnék folyton mindenen, kicsit lazább lennék.
2010. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Következetesebb lennék, nem engedtem volna be az ágyunkba!
2010. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatást csinálnám másképp. Kicsit akaratosabb lennék, utólag úgy látom h hamar feladtam és ez nagyon bánt,de akkor nagyon nehéz volt. most biztos h másképpen csinálnám.

Viszont a többi dolgot jónak látom. Kisfiam 14 hónapos, egyedül elalszik a saját ágyában, átalussza az éjszakát, délelőtt ha főzök eljátszik egyedül, barátságos, bújos kisfiú, jó természetű, érdeklődő.

2010. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szoptatást nem adnám fel olyan könnyen. de sajnos nagyon depis lettem, egyedül voltam, semmi segítségem nem volt. tudom ez nem mentség, a mai napig bánt:(

1,5 éves most a kisfiam

2010. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Húh! hát az első Fiamat nem tudtam szoptatni, kellett pótolni tápszerrel. A 2. Fiamat annyira akartam szoptatni, hogy éjszaka is ha felkelt, akkor raktam cicire. Most 7 hónapos, és már csak szivatásból is felkel éjjel... Hozzászokott. :(

Anyósom az 1. gyerek után sokszor beleszólt mindenbe. A 2. gyerekre leállítottam.

2010. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktattnám rá,hogy köztünk aludjon.

Nem altatnám cicin,a mai napig azt teszi,20hónapos.:(

Nem vennék ennyi ruhát,volt nadrág ami csak kétszer volt rajta.

2010. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Megvárnám még lesz saját lakásunk és nem anyósoméknál laknék. Befejezném a sulit és megpróbálnám elkerülni a depressziót...
2010. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!