Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl a megcsaláson?

Hogyan lépjek túl a megcsaláson?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve megcsalt a párom, én megbocsjtottam neki, de nem tudok túllépni, sokat féltékenykedek azóta is. Félek, hogy mikor teszi meg újra. Előtte soha senkire nem voltam féltékeny, azóta már szinte mindenkire:S Túl lehet ezen valaha jutni?

Évek óta együtt vagyunk, közösen tervezünk, de én már nem merek tervezni komolyabban, pedig szeretnék családot.:S

A lány majdnem 10 évvel volt fiatalabb nála (nálam kb. 7-tel) és öregnek, löttyedtnek, rondának érzem magam, sajnos ezt neki is szoktam mondani, pedig tudom, hogy nem kellene. (mi 30 körüliek vagyunk)

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2012. máj. 19. 13:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Én pedig szeretek bízni a páromban, hogy nem teszi meg. És nem fogok abban a hitben élni, hogy úgyis megvagyok csalva csak nem tudom, és vajon mikor bukik le a szemét. De ha mégis megcsalnak, vigasztal, hogy téged, meg az előtted lévő hasonló gondolkodású válaszolót is csalja a párja, meg mindenki mást. Juhhéj :)
2012. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha nektek könnyebb úgy, hogy mikor kiderül a párod megcsalt, te azt mondod, sebaj mert igazából mindenkit megcsal a párja csak nem tud róla, akkor legyen. Ezt az örömöt nem veszem el egyikőtöktől sem! Gondoljátok így, ha ettől jobban érzitek magatokat!
2012. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

én nem lépnék túl

mi az, hogy a lány helyes volt? minden 20 körüli lány helyes!!!

Akkor túl könnyen botlik meg!!

akkor minden megcsalásra fog felhatalmazást találni!


nagyon kipofoznám magamat 8torna, fodrász, kozmeikus), magabiztosság, azzal a tudattal élnék, hgy én már kifelé megyek a kapcsolatból, hanyagolnám, szexmegvonás, koketálnáék másokkal, és amikor teljesen bele habarodott az "új énembe", akkor kiraknám, mint a macskát ...


ennek ne szülj gyereket! mi lesz, ha gyereketvársz, vagy épp szülsz, vagy utána kicsit elhízol ?!!! az ilyen mindenre talál kifogást !!!

2012. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Nos amiket leírtál egyértelmű hogy miért nem tudsz túllépni rajta. Azért mert nem volt elfogadható oka a megcsalásnak. Azért a félrelépő férfiak túlnyomó többségének szokott oka lenni. Vagy a te pasidnak is volt oka, csak nem mondja el. És így ezzel nem is lehet mit kezdeni. Jogosan gondolod és érzed, hogy ezek után tényleg nem bízhatsz benne, hiszen mi van ha legközelebb olyan nőt talál, akibe meg beleszeret. Mert szerintem téged nem szeret igazán. Ha tényleg beléd lenne esve, akkor nem lenne elég a megcsaláshoz az hogy mert helyes az a másik lány. Érted ugye.


Olyat el tudok képzelni, hogy megbocsát valaki, mert nagyon összevesztek, nagy vita volt stb. De helyrehozzák és helyre áll a bizalom. Akkor van értelme a megbocsátásnak. De ok nélkül nincs. Szerintem.


És elárulom szerintentem azért vagy féltékeny, mert nem érzed hogy szeret, és így nem vagy boldog mellette. Ezen gondolkozz el , és dönts.


33/N

2012. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
7 hós terhes voltam mikor megakart csalni egy 19 évessel én akkor 30 voltam de rácseszett mert a kiscsaj visszamondta nekem.Ennek 3 éve és annyira de annyira nem bízok benne hogy már azt sem hiszem el neki amit kérdez.Nem tudtam túltenni magam ,és próbálok benne bízni de sajnos nem megy:(A gyerekek miatt vagyok vele meg nem is nagyon tudnék elmenni és az a legcsúnyább az egészben hogy semmi szégyenérzet nincs benne azóta már 7-szer bukott le ugy hogy cheten husznévesnek adja ki magát egyedülállónak ilyesmi amint lehetőségem lenne elhagynám.
2012. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%

Attól még, hogy a fejeteket a homokba dugjátok, attól még a férfiak ilyenek, sőt a nők is.

Többnyire megcsalják a párjukat. Csak általában nem derül ki. Kivéve, ha nagyon bután csinálják vagy ha a feleség esetleg tapasztalt, s rájön.

Azt el tudom képzelni, hogy a 20-as korosztályban még nem ez a jellemző, de a 30-40-esben már igen.

S nehogy azt higgyétek, hogy engem nyugtat, hogy nemcsak engem csalnak, csak ha végignézek az utcánkban, munkatársaim között, alig van olyan, akiről nem tudom, hogy megcsalták. Ő meg éli a boldog életét, hogy milyen jó férje van.

Nagyon sokat tapasztalt nő.

2012. máj. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van az utolsónak de én ezt kiegészíteném egy valamivel. Lehet hogy egyszer megcsalnak. DE én soha de soha nem mentem volna olyanhoz hozzá vagy szülnék neki gyereket akiről már a házasság előtt kiderült hogy megcsal. Egy kettő gyerekes anyuka vagyok.
2012. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta kérdező? Épp ebben a helyzetben vagyok és nagyon érdekelne sikerült-e túltenni magad a megcsaláson?
2016. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Indulj ki abbol hogy ferfi. Nekunk a szex mas mint nektek, egy sima biologiai folyamat, urites, nem kell hozza erzelmi kotodes.

Pl ha egyszer etteremben eszik, meg nem jelenti azt hogy rossz a foztod, vagy nem szereti az izet. Volt lehetosege uriteni egy fiatal kiscsajba, hat megtette, ennyi. Ettol meg ugyanugy szeret teged, veled akar elni, veled kepzeli el a jovot, az nem kamuszoveg hogy nem jelentett semmit, nalunk ez az igazsag, csak ezt a nok nem ertik meg, azt hiszik mindenkepp van valami mogottes ok, mert ok igy vannak beallitva, hogy naluk ha megcsalas van akkor mindig van valami mogottes ok.

De nalunk nincs, volt egy lehetoseg magvai szetszorasara, eletbelepett a millio eves biologiai program, ennyi, nincs mogotte SEMMMMMMI.

2016. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia. En egy evig neztem el hogy a parom megcsalt. Elsonek belement egy csakis szexrol szolo kapcsolatba. Lebukott sajnalja stb dolog megvolt elneztem...aztan az exevel...nem az elozo lannyal hanem a 4 evig tarto kapcsolataban levk lannyal folytatott olyan levelezes at mikor olvastam es hittem azt magamrol hogy en vagyok a szereto. Mert olyan komolyan tervezgettek egymassal. Stb. Na ezz is lebukott itt mar tudtam hogy ennek vege kell hogy legyen ki is mondtam ossze is pakoltam hogt elkoltozok de nem ment...27 vagyok ez egy eve volt ergo 26 eves koromba de annyira szerettem egyszerűen nem birtam elhagyni ot...megbocsantottam aztan kidrrult hogy oromlanyoknak irkal egy bizonyos oldalon...ugyan ez tortent mint elotte. Es egy evvel ezelott kiderult hogy ket 15 eves lanyt szeditett es mig en egy hetre munka miatt elutaztam elvette az egyik szuzesseget a masikkal csak elojatek volt es az egyikuk azt hitte hogy a parom aki egyebkent 29 eves majd veluk lesz stb.. es mivel nem igy lett mert eldobta oket mint a szemetrt elkezdte a kislany vagdosni magat. En fogtam magam szakitottam vele. Mindenhonnan letiltottam es 11300 km re koltoztem el tole... Vissza akartam mennj egy het utan de direkt annyi penzel jottem ki hogy epp kifussam es a vissza repjegyre veletlenul se legyen...es kint vagyok egy eve de meg mindig nem vagyok teljesen tul rajta. Szeretni mar nem szeretem persze. De faj. Nem ertem mivel erdemeltem ki. Es amit az elottem szolok irtak aki egyszer megteszi tobbszor. Itt az elo pelda. Dobd ki. Hidd el talalsz mast. Sokkal jobbat. De elsonek magad kell rendbe tenned lelkkleg mindenhogy.
2017. szept. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!