Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye egy...

Kinek mi a véleménye egy interneten kialakult barátságról férfi és nő között, mindkettő házas. Elfogadnátok-e párotok ilyen kapcsolatát, amely már személyessé is vált? Üdv:F. Ilona

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
15.47-nek. Igen is, hogy semmiféle szexuális töltése nincs a beszélgetésünknek, és nem minden nap beszélgetünk, hanem kb. 2-3 hetente skyp-on. Az én hátteremben is itt a férjem, az övében pedig a felesége, és egyikőjük sem féltékeny. Lehet így is barátkozni.
2012. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

"Szimpla közhely magad megnyugtatására... akivel annyiból áll a kapcsolatod hogy együtt lájkoljátok facebookon a barátok köztet azt nyugodtan kiveheted a barátaid listájából."


Ha neked a filmművészet fogalma kimerül a barátok közt-ben, akkor elég sivár életed lehet. Nagyon hülyeségeket beszélsz, úgyhogy nem tartalak annyira intelligensnek, hogy az értelmetlen mondandódra reagáljak és magamból csináljak hülyét. Nincs igazad, úgyhogy inkább nyugi:)

2012. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

Mivel egyszer végigültél egy svéd művészeti remeket nyilván igazad van. Igy már azt a tudást is magadnak tudhatod hogy felülbiráld mit is akar egy férfi egy nőtől.

Nyilván azt amit te hinni szeretnél.


Azért a hozzászólásom sért annyira hogy jól odamondogass nekem, már csak azt kellene eldöntened elfogultság nélkül mi is bánt benne. Az unalmas klissé választól kimélj meg, annál többet remélek tőled.

2012. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Az emberi hülyeséget sosem hagyom szó nélkül. Javaslom, hogy menj emberek közé, mert ilyeneket általában az ír, aki semmit sem tud a világról, csak az otthoni kis burkában gyártja a hatalmas eszméit.

Remélj többet mástól, én inkább átengedem a lehetőséget, hogy azt hidd, igazad volt. Teljesen igazad volt, jól látod a dolgokat, menj el prófétának. Szólj, ha befutottál.

2012. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
A te elméletedet pedig azok gyárták akik többet szeretnének az élettől attól ami jutott nekik. Amivel semmi baj nincs, a baj az hogy ahelyett hogy ezt felismernék magukban inkább gyártanak maguknak egy jól hangzó, testre szabott elméletet.
2012. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Nekem vannak ellenkező nemű barátaim, és nem értem, mi a gond ezzel, azt meg pláne nem, miért baj, hogy netes barátság. Ha már személyesen is találkoztak, akkor ugyanaz a kategória, mint a többi barátság, tökmindegy, hol kezdődött.
2012. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Neten kerestem társat. Az egyik srác nagyon jó társaság volt, de valahogy nem akart egyikünk se többet a másiktól. Szinte vele párhuzamosan megismertem a férjemet is. A srác elérhetőségei megvoltak, de az új kapcsolat annyira lefoglalt, hogy a barátaimat kissé hanyagoltam.

Egy-két év után neten ismét szóba elegyedtünk a sráccal, aztán találkoztunk, majd először velem, utána a férjemmel is összebarátkozott - ennek már jónéhány éve. Hol hárman találkozunk, hol ketten (vagy a férjemmel, vagy velem). Semmi gond nem volt ebből, gondolom ha a férjemet kicsit is zavarná, nem járna vele sörözni.

2012. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A mai korban sokan azt hangoztatják, hogy nincs nő és férfi között barátság.

Párom nagymamája, aki 80 valahány éves, egész életében nagyon jó baráti viszont tartott fenn egy kollégájával és a mai napig is tartják a kapcsolatot, pedig az ipse már 90 éves. A családjaik össze ültek, jóban-rosszban kitartottak és nem csak nők a nőkkel barátkoztak, hanem nők a férfiakkal is.

Sajnálom, hogy elmúlt az az idő, hogy egyszerűen mindentől félni kell (nem kötelező), hogy mikor csal meg a másik. Ez egy elég modern kori "betegség" lett mára...

2012. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elég sok kérdést felvet ez a téma. Például, hogy milyen apropóból kezdtek el beszélgetni. Ha mondjuk mindketten szeretnek egy bizonyos játékot, és ott beszélnek, vagy ha más témáról is de nem naponta, kb heti 1szer fél órát, azzal nincs gond. De amikor napi kapcsolattá válik a dolog, az már eléggé azt mutatja, hogy otthon nincs meg valami ami kellene hogy legyen.

Igazat adok az egyik válaszolónak, hogy általánosságban egy ellenkező nemű mással is kecsegtet mint az azonos nemű azonos érdeklődésű. Lehet hogy ez a kecsegtetés csak az egyik oldalon áll fenn.

A másik válaszoló meg azt hangoztatja, hogy van neki ilyen közös érdeklődésű internetes barátja, de mint írja kb 2-3 hetente beszélnek. Nos ilyen felállásban ez nem egy közeli barátság, és ezzel nincs is gond. De szerintem a kérdező nem erre gondolt.

2012. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!