Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bele szoktatok nézni a...

Ti bele szoktatok nézni a férjetek email-jébe, telefonjába?

Figyelt kérdés
Nincs semmi probléma, nyitott könyv egymás előtt minden dolog, de mégis...a kisördög nem alszik, vagy hülyeség?
2012. máj. 21. 10:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Pont most néztem bele.

Fontos e-mailt vár (munka), az otthoni gép meg bekrepált.

Alap esetben nem nézegetünk. Tudjuk egymás jelszavait, talán így nem is érdekes.

2012. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézek bele, mert nincs rá okom hogy ellenőrizgessem. Bizom benne, elhiszem amit mond és nálunk nincs is féltékenykedés. Együtt élünk évek óta, sokmindenen mentünk keresztül, küzdünk a mai napig, hogy úgy éljünk ahogy szeretnénk, kizárt hogy ebbe beleférjen egy harmadik személy is bármelyikünk részéről. A kisördög meg alszik, ha hagyják aludni :)
2012. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
48%

A pofám leszakadna! Megbízom benne és nem kutakodok a dolgai között.

20N

2012. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
Én a volt párom telefonjába bele szoktam.Ki is derült,hogy van takargatnivalója.
2012. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

Elmondom miért nincs értelme.

Tegyük fel te meg én összejövünk.

Megadjuk egymásnak a jelszavainkat.

Ha annyira meg akarlak csalni akkor regelek egy másik email címet, és azzal csajozok neten:)

Ha meg nem akarlak megcsalni akkor nem csallak meg.

Szóval alapból nem mennék bele a jelszó cserébe se.

Ha valaki nem tud bízni bennem keressen olyat akiben tud.

2012. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha az asztalon csörög a páromé, ránézek, hogy ki az, ha közös ismerős, akkor fel is veszem, ha nem, akkor szólok neki, hogy hívja valaki.

Amúgy nem turkálok az üzeneteiben.

2012. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%

Nem, de amint úgy érezném, hogy okom van rá, belenéznék. Szép dolog a bizalom, de még szebb, ha nem csinálnak az emberből hülyét.

31/N

2012. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, megértelek én is így vagyok vele. Egyébként ő mindig megnézi az én emailemet, telefonomat, ha jön sms, sokszor csak véletlen látom, mivel ha elolvasták már nem jelzi. PEdig nem féltékeny, egyszerűen úgy érzi nincs takargatnivalóm előtte és ehhez joga van.
2012. máj. 21. 10:20
 9/37 anonim ***** válasza:
59%

Hát én fejbeverném, ha kutatna a telefonomban. Én sosem szoktam az övében, túl modern telefonja van és valamit úgyis elnyomnék, amit észrevenne:) Szóval esélytelen.

26/N

2012. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
16%

"A pofám leszakadna! Megbízom benne és nem kutakodok a dolgai között.

20N"


Ezt aztán tényleg le kellett pontozni. A kérdés az volt, hogy bele szoktunk-e nézni, én nem teszem ezért máris le kell pontozni.. :D

2012. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!