Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álom vagy valóság?

Álom vagy valóság?

Figyelt kérdés
Egy ideje rendszeresen álmodom, hogy éppen kiderül, hogy a férjem megcsal(t). Tudatalatti félelem vagy női megérzés?

2012. máj. 21. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Női megérzés.
2012. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább valamilyen tudatalatti félelem,de amíg csak álom szintjén merül fel,addig nyugodj meg!Majd ha konkrét dolgokkal kapcsolatban támad megérzésed,akkor kezdhetsz el félni.
2012. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Paranoia.
2012. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudat alatti félelem.
2012. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Félelem.
2012. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valami gondoloat, félelem sokszor van a fejedben napközben, éjszaka azzal fogsz álmodni. Nem lehet erre azt mondani, hogy női megérzés. Szerintem a megérzések nem az álmokban jönnek felszinre, hanem a mindennapi életben éber állapotban
2012. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele! Én a múltkor azt álmodtam, hogy elhagy a volt szerelméért, akit tudom, hogy imádott előttem. Sírva ébredtem, alig tudtam megnyugodni, aztán együtt nevettünk az egészen!
2012. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor én viszem a prÍmet. Én azt álmodtam, hogy elmentünk bulizni és reggel egy kigyúrt pasival ment el, mert ő rájött, hogy oda van érte. Még álmomban is kiakadtam, hogy egy nővel még felveszem a versenyt, de egy pasival, hogy? Reggel elmeséltem neki, hát teljesen kiakadt rajtam.
2012. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Házasságom egy szakaszában többször vettem észre azt magamon, hogy egy sorozat-féle jár az eszemben ahol a vélt vagy valóban megcsalt fél nyomozót fogad, hogy kiderítsék mi az igazság megcsalás témában. Láttam pár részt a TVben. Amúgy akkor látszatra még semmi gond nem volt közöttünk. Aztán 7 hónap múlva elváltunk, mert megcsalt kb abban az időben amikor nekem ezek az eszement gondolataim voltak.
2012. máj. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!