Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van annak valóság alapja,...

Van annak valóság alapja, hogy a 3testvér közül annak a legnehezebb, aki középen van és egyúttal más nemű is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
ez igy nem hatrany...nem mondanam, hogy van valami alapja...
2010. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A pszihológia középső gyerek szinrómának nevezi.
2010. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Mindegyiknek ugyanolyan nehéz. Hülyeség hogy ennek meg ennek könnyebb...

De persze ha kivételeznek valamelyikkel, a másik kettőnek elég szar.

2010. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk lányok testvérek,és én vagyok a középső.

Előnye,hogy szinte észrevehetetlen vagyok.A nővérem az okos,akire mindent rá lehet bízni,a húgom a "kicsi" aki olyan édes.én pedig csak vagyok:)

A hátránya,hogy mindig azt hallom hogy "bezzeg a nővéred!Ő milyen okos,ő nem felelőtlen,ő nem csavarog stb" Vagy "vigyázz a húgodra, mert ő még kicsi(10 éves)Így én vagyok a fekete bárány!

2010. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van. Két fiú között én vagyok a lány. 28, 25, 17.

A két fiútesómnak otthon soha nem kellett csinálnia semmit. Nekem kellett takarítani, anyunak segíteni, sőt, egy idő után anyukám már szinte semmit sem tett odébb a háztartásban. Mégsem volt jó soha, amit tettem. Mindig azt kaptam, hogy egész nap itthon vagy és nem csinálsz semmit. Főztem, mostam, takarítottam, vigyáztam az öcsémre, már 14 évesen. Sokszor azért kaptam leba..ást, mert elmentem a könyvtárba. Nem voltam bulizós, jól tanultam, de ezt természetesnek vették, mintha nekem nem kellett volna dolgozni a jó jegyért.

Amint lehetett kollégiumba költöztem, felnőttként kb. fél évet laktam még ott, amint munkám lett összeköltöztünk a párommal.

Ma ott tartunk, hogy az öregedő szüleim nekem panaszkodnak, hogy a két fiú semmit se segít otthon (még mindkettő otthon lakik), a bátyám még az automata mosógépet sem képes bekapcsolni. Hiába próbáltam tanítani az öcsémet, pl. hogyan kell szétválogatni a szennyest, apám rám kiabált, hogy ne károgjak, végezzem a dolgomat.

A nagyanyámnak soha nem volt elég jó semmi, a két fiú a kedvenc, engem le se szarnak.

De már nem érdekel, ki mint veti ágyát...

2010. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

a barátom középső gyerek, most 16éves, vanegy öccse(13) és van egy bátyja(19)... mindig mindent a középsővel csináltat meg az anyja,meg az apja. Ez most szar neki, de később csak haszna lesz belőle h felnőttkorára kb mindent(vasalás,takarítás,kertimunka gépekkel,szerelés,sütés-főzés) megtud csinálni.

L/17

2010. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy ennyien válaszoltok,de engem az érdekel hogy 3an vannak abból a legfiatalabb és a legidősebb egy nemű.2lány egy fiú,2fiú 1lány
2010. jan. 6. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:

van 1 öcsém az 9 éves.

bátyám 21.


én 17. és lány.

itthon mindent nekem kell csinálni, 1 ideig csak engem ütöttek,mivel bátyám túl nagy volt,öcsém meg túl kicsi.így mindig rajtam töltötték ki a dühüket.


én csak 16 évesen kaptam saját szobát,miután lelkileg kikészültem és szétvagdostam magam.


azóta van barátom 1,5 éve,ő pesti.

nos alig várom ,h leérettségizzek (még 2,5 év :S)

és aztán felköltözzek pestre hozzá és ott fősuli.


amúgy öcsém és bátyám is rohadtul el van kényeztet,soha semmit nem csinálnak,csak a pénzt kunyizzák,öcsém 9 évesen úgy beszél velem ,mint akit a seggéből rántott ki,bátyám meg 1 tapló.mindent megkaptak az ég világon.

2010. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*kényeztetve
2010. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mi 3an vagyunk a bátyám én(L) és a hugom...hátrányban vagyok...

mert Gabi(bátyám)ilyen ö nem csinált ilyeneket fiu létére..és mivel az egyetlen fiu igy elönye van

hugom-Mert a Bettina a kisebb(15)vigyázz rá..most ez van..

da ha kötekedtek velem és elkezdtem beszolni nekik én lettem leotva..

2010. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!