Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a szüleim...

Hogyan kezeljem a szüleim iránti haragomat?

Figyelt kérdés
Mai napig rengeteg alkalommal bántanak és lekezelnek. Gyerekkoromban folyamatosan megaláztak, megpofoztak, és a harag csak nől bennem folyamatosan. Hogyan lehetne ezt kezelni, mert kezd az egészségemre menni.

2012. máj. 21. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért aláztak meg? Volt okuk? :S
2012. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt rá okuk. Apám gyerekkorom óta utál, nemtudom hogy mi baja van velem, soha nem mondja meg. Anyám ugyanez. Gyűlölöm őket. Felnőtt ember vagyok és még mindig lekezelnek mint egy szarost, azthiszik hogy valami lábtörlő vagyok amit mindketten elő tudnak venni. Nagyon rosszul esik, ahányszor meg megpróbálom magamat megvédeni mégjobban kigúnyolnak meg lenéznek.
2012. máj. 21. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Együtt élsz a szüleiddel? Mert ha nem, és nem tudod másként kezelni a dolgokat, akkor egyszerűen minimalizáld a találkozásaitok számát. Nálam a mostohaanyámmal elég gázos a kapcsolatom. Amikor nem tudtam ez kezelni, akkor volt, hogy évente kétszer látogattam csak haza. nem azt mondom, hogy ez a tuti, de első lépésnek megteszi.

Utána pedig keress egy jó pszichológust. Ha már az egészségedre megy, akkor szemmel láthatóan nem tudod egyedül kezelni a problémát: szakértő segítség kell.

2012. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg is oda járok de sok értelme nem nagyon van. Csak a pénzemet szedi el. Fogalmam sincs hogy mit csináljak, legszívesebben mindkettőt elküldeném melegebb éghajlatra, de amikor ezzel próbálkozok mindig a pénzükkel zsarolnak. Istenem egyszer költözzek el itthonról úgy elküldöm őket a pcsába hogy csak úgy nyekkennek.
2012. máj. 21. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
És miért nem költözöl el?
2012. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!