Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a helyzetet?...

Hogy kezeljem a helyzetet? Kellemetlen volt, és nem tudom hogy viszonyuljak hozzá.

Figyelt kérdés

Bocs a rossz témáért előre is. Szoval van egy lány, aki fiatalabb nálunk pár évvel (én is 14 vagyok, szoval még fiatal), és ő velünk lóg. Nem az a 11 éves r*banc fajta, hanem csak velünk lóg, de mi se olyan gengszterek vagyunk.. szoval anyukája nagyon kedvel minket (3man lányok), és áthívott minket vacsorázni, meg megünnepelni a szülinapját. Na most az volt a kellemetlen, hogy odaértem hozzájuk, és cigivel meg erősfajta piával kínált. Na most ő nem az a fajta nő, aki olyan h nem érdekli a gyereke jövője, kifejezetten foglalkozik a lánnyal, és énis kedvelem.. Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet, és nem tudom hogy meg fog-e ismétlődni, főleg hogy sokat vagyok náluk. A piát nem fogadtam el, elvettem egy cigit azt elszívtam, egyébként nem nagyon dohányzom. Mit gondoltok erről? Vagy csak én verem ezt nagy dobra? Felelőtlenség volt tőle, vagy tőlem hogy elfogadtam?


14/L


2012. ápr. 20. 20:45
 1/7 anonim válasza:
huhhh...hát télleg kicsit kellemetlen érzet, mert kicsit laza hozzáállás egy anyától, talán titeket már komolyabban vesz, kicsit partnerként talán, de remélhetőleg a lányának nem fog ilyen felajánlást tenni, mivel állításod szerint rendesen foglalkozik vele...
2012. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen, sőt kifejezetten megtiltotta neki h cigizzen. Most is mondta neki hogy egyet elszívhat, de többet nem. köszi a választ :)
2012. ápr. 20. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak le akart titeket tesztelni, hogy ti isztok, dohányoztok-e?
2012. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem kínálnék ilyen kislányokat (bocsi, ha nem szereted, ha ezt mondják, de még azok vagyok:D) alkohollal és cigarettával. Talán "menőnek" akart tűnni előttetek, vagy ő lazábban veszi az ilyesmit. Szerintem ha máskor is megismétlődik és téged ez zavar, udvariasan utasítsd el a felkínálást.

21/L

2012. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen erre n is gondoltam, csak hogy elvileg a másik két lány ők cigiznek róluk tudja is és nem zavarja. elvileg.. köszi nekedis :)
2012. ápr. 20. 20:57
 6/7 A kérdező kommentje:
nem zavar :) viszont a lányához képet nem vagyunk kislányok. ő azért is szeret minket, mert mi idősebbek vagyunk, és ez nem az a fajta kapcsolat, amikor belerángatjuk a rosszba, hannem pont hogy 'vigyázunk rá'. köszi a választ :)
2012. ápr. 20. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szomorú,hogy egyet is megengedett neki,mert egy után szokott jönni a többi.Ez nem jófejség.Ha nem dohányzol Te se fogadd el.Fogadd meg a tanácsom én is így szoktam rá,hogy megkínáltak igaz nem tizen hanem huszon évesen.Lehet,hogy jól akarja nevelni a lányát de ez valóban nagy felelőtlenség volt tőle.
2012. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!