Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám szentül meg van róla...

Apám szentül meg van róla győződve, hogy akinek piercingje vagy tetoválása van az drogos. Mit tegyek, hogy elfelejtse a hülye elméletét?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék tetoválást csináltatni, de közölte, hogy meg ne merjem próbálni, mert akkor tuti drogos vagyok. Ez borzasztó... Képes lesz nem hozzám szólni ha megcsináltatom. Lány vagyok amúgy, a volt barátomnak is volt, őt szerette nagyon, de nemrég utólag bejelentette, hogy ő is tuti drogos volt. Ez borzasztó szarul esett, hogy ezt mondta, azóta sem érzem túl jól magam.

Vélemények? Hogyan fogadtathatnám el vele a dolgot?



2012. máj. 22. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Jó kérdés.

Én is tetovált és piercinges vagyok, nem gyengén, de droghoz soha nem nyúlnék...

Kicsit zakkant apukád. Csináltasd meg, ha ettől azt hiszi drogozol, legyen az ő baja, ne irányítsa az életed.

22/L

2012. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Strigi ***** válasza:
96%
Álmában varrjál rá és egy hét múlva kérdezd meg, drogozik-e.
2012. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak hát mégiscsak az apám, segített sokat az életben, és nagyon ki tud akasztani evvel a hülye elméletével. Mint valami megrögzött őrült. Pedig amúgy nagyon jó fej. Az is szíven ütött, hogy a volt barátomat nagyon szerette, most meg közli, hogy ő is az volt valószínű. Hát nem mondom pislogtam rendesen.
2012. máj. 22. 10:39
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha még tizenéves gyerek vagy és vele élsz, akkor ne csináltasd meg. Ha viszont már önálló, felnőtt nő vagy, aki már külön is lakik, azt csinálsz, amit akarsz.
2012. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok amúgy, bocsi ezt nem írtam oda. Van saját keresetem is.
2012. máj. 22. 11:07
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes következtetés, hogy aki piercinges és tetovált az drogos. Szerintem ülj le vele beszélgetni és kérd meg, hogy mondja el, szerinte mi az összefüggés a kettő között. Ha ész érvekkel meg tudja indokolni, ígért meg, hogy abban az esetben nem csináltatod meg. Ezután meséld el neki higgadtan a te álláspontodat és úgyis neked lesz igazad, mert nem fogja tudni megmagyarázni, hogy mi köze ennek a "divat hóbortnak" a droghoz.
2012. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem is drogos, de mindenképp feltűnési viszketeksegben szenved vagy szeretethianyos.

Gondolom már alig várod h az ismerősök eszrevegyek meg más emberek és rád figyeljenek.

2012. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Kezet foghat az én apámmal akkor. Elfogadni az ilyen ember sose fogja, legfeljebb rájön, hogy fölöslegesen beszél ellene. Bár nálunk nem pont a drogos volt a sláger, hanem bűnöző meg nem normális, meg amit még el tudsz képzelni.

Aztán én is feladtam neki a leckét a párommal, mert neki is sok tetoválása és piercingje van, de nem lehet rá rosszat mondani. Rengeteget dolgozik, segít itthon, imádja a kölköket.

Persze én ugyanúgy nem normális vagyok, mert visszarakatom a piercingeket, amit csak azért vettem ki, míg a gyerekek bébik és veszélyes volt. Meg azért, mert színes a hajam és néha kicsit extrémre van vágva.

Nálunk annyi az "eredmény", hogy látja, normálisan élünk, meg merem kockáztatni, sokkal normálisabban, mint némelyik jólfésült nyárspolgár. Sok év alatt lassan beletörődött, hogy ilyenek vagyunk és kész.

2012. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek feltünési viszketegségben, a tetoválás amit szeretnék nekem nagyon sokat jelentene, az egész életemre kiható képet szeretnék a hátamra ami nem is látszódna, max strandon. A többieknek köszönöm a válaszokat, megpróbálok vele leülni beszélni.
2012. máj. 22. 11:33
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Nekem egy nyelv piercingem volt, és soha nem drogoztam, meg feltűnési viszketegségem sincs.


Ha ez így lenne ahogy apád gondolja, akkor elég sok doros rohangál az utcákon.

2012. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!