Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MI A javaslat? Párommal külön...

MI A javaslat? Párommal külön élünk. Már elfogadtam nem közeledek. Nem kérdezek semmit tőle. A múltról. Most változik. Pozitív irányba.

Figyelt kérdés
Beszélgettünk normálisan minden veszekedés nélkül. Beismerte ,hogy egyszer félrelépett. A nővel továbbra is barátok. Elmondta és hiszek neki. A bizalmat vissza állította. Most úgy tekintek rá mintha most ismerkednénk. Örülök ha hív és ha jön. Gondolkodnia kell rajtunk. Most ez így jó? Mindenki tanácstalan a családban. Ő képtelen kimondani a válás szót és rendezni de azt sem mondja,hogy visszajön. MOST jól érzem magam. Meddig várjak? Ja van egy fiunk is.
2009. jún. 28. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Még csak udvaroltasd egy kicsit és közben tartsd nyitva a szemed! Amit mond, annak igaznak kell lennie. Ha kiállja a próbaidőt, beszélhettek a visszatérésről. De semmiképpen ne erőltesd.
2009. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem. Két hónapig nem lesz ideje gondolkodni.... Meló miatt. Ha erre én még ráteszek egy hónapot? Az után már beszélhetünk? Tény most mikor nem faggatom magától mesél és indokol mindent. Még néha számlával is bizonyítani akarja hogy igazat mond. Nem hiszi el hogy hiszek neki.
2009. jún. 28. 18:26
 3/13 anonim ***** válasza:
A fiad érdekét nézd! Neki kellene az apa.Várd ki,hogy miként dönt.Ha úgy látod,hogy szeret benneteket,és tudnátok együtt rendes családi életet élni,akkor vágjatok bele.Tudom,hogy most így nem jó,és nem azt mondom,hogy évekig várj,de pár hónapot várni biztosan van értelme.
2009. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fél év után most jutottunk oda ,hogy én tudok normális lenni és nem bántom folyton. Tény család nem ért semmit.Se az enyém se az övé. Várok mert szeretem. Most tudunk beszélgetni és nagyon jól éreztem magam vele. Ja és szeretkezés sincs jó ideje köztünk. Úgy érzem ez a helyes út ...Kivárni...Nehéz egyedül de tudom ,hogy érdemes..:-)
2009. jún. 28. 18:34
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha a férjemnek gondolkodnia kellene azon,hogy kell-e neki a családja,én a gyerekek nem hiszem,hogy vissza fogadnám.Pláne,hogy meg is csalt.Az én bizalmam nem lenne ennyire könnyű vissza szerezni.Nem akarlak megbántani,de én nem bírnám elviselni,hogy így megalázzon.Ha szeretem a férjem nincs gondolkodni valóm azon,hogy vele képzelem-e el az életemet.Igaz ez fordítva is.Ha gondolkodni kell rajta ott bizony bibi van,nem tudom van-e értelme.

A gyereknek pedig sajnos nem mindig az az érdeke,hogy ilyen apa mellett nőjön fel,aki nem tudja eldönteni a családja kell neki vagy esetleg másik nő.

Azért legyél nyitott új kapcsolat felé is szerintem.

Kívánom,hogy jól dönts,ne kelljen megbánnod soha.

2009. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem várok a végtelenségig..az ,hogy őszinte volt sokat jelent. Nem a gyerek miatt akarom,hogy visszajöjjön. Pár hónapot még kibírok. MOST ott tartok,hogy jó vele együtt lenni. Bizalom? Nem kérem mégis mindenről beszámol most ő érzi úgy bizonyítania kell és ez jó szerintem!
2009. jún. 28. 19:33
 7/13 anonim ***** válasza:
a gyerek miatt jól csinálod!Neki tényleg szüksége van egy apára!Ami nekem fura,hogy még neki kell gondolkodnia hogy visszamenjen e hozzád mikor ő csalt meg?????Neked kéne nem gondolkodni hogy vissza fogadd e őt nem???Ez nekem érthetetlen!Ha szeret téged akkor miért csalt meg és miért gondolkodik?
2009. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ha neki gondolkodnia kell rajtatok, akkor az elég nagy gond főleg, ha gyerek is van...házasok vagytok? Mert azt írtad, hogy képtelen kimondani a válás szót. Lehet, hogy ez a kényelmes neki? Te mi rosszat tettél, amiért még ő gondolkodik, hogy kellesz-e neki? Mert ez úgy hangzik, mintha még ő lenne megsértődve...egyszer már megcsalt, most is gondolkodik, hogy kellesz-e neki. Nem biztos benne, nem hiszem, hogy hosszú távra lehet tervezni ilyen bizonytalan emberrel és ott a kicsi is..neki megbízható apa kell.
2009. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Házasok vagyunk! Változtam és ő nem ebbe a nőbe szeretett bele. Sok dolog összejött. Azt is mondta,hogy NEM szeret. Ezt kétlem.Gyerek születése babák elvesztése munkanélküliség plusz a féltékenységem faggatás. Most ,hogy kezdem jól érezni magam és nem kapaszkodok utána már változott a viselkedése. Mindenesetre neki kell bizonyítani.Most ha jön úgy érzem tetszeni akar. Kiöltözik frissen mosott haj borotválkozás. Most tényleg olyan mintha udvarolna.
2009. jún. 28. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát csodállak, hogy meg tzdtál bocsátani egy megcsalást.Az én férjem nem csalt meg, "csak "szerelmet vallott a "legjobb "barátnőmnek, aki annyit sírt neki, hogy milyen rossz sora van az élettársa mellett, hogy az én férjecském csupa szánalomból belehabarodott.Mindent ő magától mondott el, nem bukott le vagy ilyesmi, bennem mégis egy világ dőlt össze és azóta sem tudta visszaszerezni a bizalmam, pedig elmondása szerint félt, hogy engem elveszíthet, csak azt nem értem miért beszélt annak a libának az érzéseiről.És főleg, hogy a férjed kimondta, hogy már NEM SZERET???Egy faházikó ha leég, a hamuból nem tudod újjáépíteni, csak ha új farönköket szerzel hozzá.A ti szerelmetek a hamu.Szerezz inkább új farönköt, vagyis egy normális FÉRFIT, aki megbecsül téged és főleg TISZTEL, no meg SZERET.A ti kapcsolatotok ha újra kezdenétek már csak a gyerekről szólna és lehetne még belőle békés egymás mellett élés, de igazi szerelem már soha, pont azért mert mindig ott lenne a szálka benned, mint ahogyan írtad féltékenykedtél, miért ne tennéd ezek után???Ami még homályos, hogy a férjed még mindig barát azzal a nővel, akivel megcsalt.Számodra tényleg ez is normális?Csak mert az én férjem megesküdött, hogy még köszönni sem fog a volt barátnőmnek, pedig nem én kértem meg rá.Magától látta be, hogy ez kell ahhoz, hogy újra bízzak benne
2009. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!