Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MI A javaslat? Párommal külön...

MI A javaslat? Párommal külön élünk. Már elfogadtam nem közeledek. Nem kérdezek semmit tőle. A múltról. Most változik. Pozitív irányba.

Figyelt kérdés
Beszélgettünk normálisan minden veszekedés nélkül. Beismerte ,hogy egyszer félrelépett. A nővel továbbra is barátok. Elmondta és hiszek neki. A bizalmat vissza állította. Most úgy tekintek rá mintha most ismerkednénk. Örülök ha hív és ha jön. Gondolkodnia kell rajtunk. Most ez így jó? Mindenki tanácstalan a családban. Ő képtelen kimondani a válás szót és rendezni de azt sem mondja,hogy visszajön. MOST jól érzem magam. Meddig várjak? Ja van egy fiunk is.
2009. jún. 28. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, mint megpróbáltatásokat, azok nagyrészt nem a te hibádból alakultak úgy, ahogy...ha már valaki azt mondja a másiknak szemébe, hogy nem szereti, az hát...szerintem akkor már nincs értelme az egész kapcsolatnak. Mert nemhogy csak gondolt rá, de ki is mondta, megcsalt...a legjobb, amit tehetsz, hogy nem fogadod még vissza és vársz, hogy változik-e, de közben légy nyitott, hátha találsz valakit, aki jobban megbecsül. Én biztos, hogy nem haboznék a helyedben. Nem viselném ezt el. Nagyon megalázó...
2009. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes, amit leírtál. A mi helyzetünk nagyon hasonló, csak nem vagyunk házasok, nem csalt meg és nincs gyerekünk. De amióta nem görcsölök rá a kapcsolatra, és jól érzem magam, azóta úgy udvarol, mint még soha. Rájöttem, mennyire elhanyagoltam abarátaimat, ismerőseimet, magamat - észre sem vettem, pedig mindig ez ellen prédikálok.


Most nem mindig érek rá, amikor ő találkozni akar (korábban minden programomat tőle tettem függővé), és barátságos vagyok, sőt, vidám. Ő 2 hete szakított velem, és azt hiszi, máris új barátom van, annyira arra számított, hogy szarul leszek.


Én is jól vagyok, mint Te, spontánul élem az életemet, és nem töröm a fejemet a jövőnkön. Egyet tudok: úgy nem akarom a kapcsolatunkat, mint eddig. Vannak dolgok, amiket neki is tisztáznia kell magában. Már vannak erre utaló jelek, de én is várok. Sajnos, egy szeretkezés "becsúszott", de én is tartani akarom a távolságot.


Viszont nem nyúzom, nyaggatom, nem teszek szemrehányást, és úgy csinálok, mint aki komolyan vette a szakítást. Inkább csak egy jókedvű haverra hasonlítok most.


Azért az is igaz, hogy ha e vidám időszak lecseng, akkor tudni kell, hogy mi a fontos neked/nekem. Az, ha nem lehet dolgokat tisztázni, megbeszélni, az nekem tényleg válóok.


Sok sikert, érdekelne, hogy alakulnak a dolgok. (Egy icipicit rosszul érintene, ha a megcsalós nővel barátságban volna...)

2009. jún. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak annyi történt, hogy tudom ÉN hol hibáztam és tudom ,hogy min kell változtatnom. Nem a gyerek miatt szeretném rendbe tenni a dolgokat hanem elsősorban magam miatt és nem folytatni hanem újra tiszta lappal kezdeni.
2009. jún. 29. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!