Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárok, pedagógusok vagy aki...

Tanárok, pedagógusok vagy aki volt ilyen helyzetben! Vélemény? Javaslat?

Figyelt kérdés
10. évfolyamos gimnáziumos vagyok és szeretnék iskolát váltani. Nagyon rossz a közösség, az osztállyal a kapcsolat és az oktatás színvonala sem a megfelelő sajnos:( A gond, hogy eddig tűrtem de már egyre rosszabbul érzem magam iskolában. Szeretnék átmenni egy másikba. Évközben ez lehetséges? És az gond, hogy ha a másik iskola esetleg nem gimnázium hanem szakközépiskola, vagy nyelvi előkészítős? Szeretnék beilleszkedni oda ahova elterveztem. Az átlagom 4 egész körül van de úgy érzem ha nem váltok rosszabb lesz. Mik a teendők?
2010. febr. 21. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

annyi biztos, hogy év közben is lehet váltani

kell az új sulitól egy befogadó nyilatkozat, és akkor megkapod a mostanítól a bizonyítványod meg az elbocsájtót

2010. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a szüleidet, hogy hívják fel annak az iskolának az igazgatóját, ahová menni akarsz, és vele beszéljék meg. Törvényi akadálya nincs annak, hogy évközben válts sulit, azon múlik, fogad-e az iskola, ahová járni szeretnél.
2010. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap telefonálunk! Hány órakor érdemes ezzel zargatni az igazgatót?:)
2010. febr. 21. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor évközben is lehet de félévkor.De úgy lehet hogy ha elvégzed az évet ami most van és szeptembertől a másik suliba jársz(én is így voltam).Menjetek be a titkárságra a suliba ahova mennél és ott elmondják hogy lehetséges-e(van e hely a szakra illetve az osztályban ahova mennél) és ha igen akkor osztályfönökkel kell megbeszélni stb.Ha érdekel hogy nekem hogy ment akkro irj egy privit nyugodtan.
2010. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

munkaidőben...

a tikkárnéni úgyis megmondja, ha alkalmatlan

2010. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A telefon helyett válasszátok egyből a személyes találkozót,amire kértek időpontot a titkárnőtől,vagy aki az ig.mellett dolgozik.Személyesen jobb lesz intézni.Tényleg igaz,hogy lehet váltani év közben is.
2010. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!