Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is hagyjam abba az ivást?

Miért is hagyjam abba az ivást?

Figyelt kérdés
Kb.10éve ezt csinálom.Kezdtem volna javulni,de most erre szakított velem a barátom.Pénzügyi gondjaim nincsenek,viszont érzelmileg a padlón vagyok.Miért is érdemes élni?A hobbikon,meg ilyen baromságokon kívül?
2012. máj. 22. 22:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Talán, hogy normális életed legyen. De felőlem ne hagyd abba, ha ennyi eszed sincs. Ha nem lennél alkesz, akkor lenne talán szép családod. De ha folytatod, senkid nem lesz és a te hibádból.
2012. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az élet értelme, hogy miért érdemes élni. Keresd meg te is a sajátodat, ne a pia legyen az.
2012. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek fogyasztod az alkohol állományt, inkább gyógyszerezd be magad és megvan oldva.

"Kedvességet" félretéve az még is mire jó, ha leiszod magad? Én is a padlón vagyok és úgyérzem, hogy az utolsókat rúgom, de azt is tudom, hogy az alkohol, a cigi, a drogok, vagy bármilyen más sz*r baromira nem fogja megoldani a problémáimat, csak méginkább egy szerencsétlen csődtömeg leszek.

Olyan családból származom, ahol nagyjából minden második ember alkoholizmussal küszködött és jó részük sajnos ennek a szövődményeibe is halt bele. A rokonaim (voltak) és szeretem őket a mai napig, de ha valaki fájdalmában taj részegre issza magát az számomra egy végtelenül gyenge ember, nulla akaraterővel.

Fel kell kerekedni és így vagy úgy megoldani a gondokat. Nem, jelen pillanat én sem látom a kiutat, hogy kire támaszkodhatnék és milyen célt találjak az életemnek, de az biztos hogy az ivás nem megoldás semmire!

2012. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Első: nagyon tanulságos volt,köszi.Majd ha te is egy függőségi helyzetben lennél,nem így nyilatkoznál.
2012. máj. 22. 22:47
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Erre szakított velem a barátom". Csodálod? Egy alkoholista NŐ vagy, undorító. Leszartad a barátod érzéseit, csak hogy meglegyen a napi x liter bor, hogy neked jó legyen.

Ne hagyd abba. Buta vagy mint a föld, más lehetőséged már nincs, csak az alkohol.

Csak gratulálni tudok, amiért elb.sztad az egyetlen életed. És jobb esetben nem csak a sajátod, hanem a szüleidét is.

2012. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem leszek, mert volt pár a családban. Szánalmas, hogy a pia egyeseknek fontosabb, mint valamelyik szerette. Gyenge és önző vagy.
2012. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám iszik. Tanúsítom, a világon semmi undorítóbb nincs egy részeg nőnél. Nem is lesz normális pasid, ha nem hagysz fel vele. De még véletlen se jusson eszedbe gyereket szülni, ne tedd tönkre az életét! Köszi.
2012. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
csoda hogy összejött a barátod egy alkoholista csajjal, becsülnöd kéne. Gondolom megunta hogy egy kiégett riherongy vagy aki nem képes javulni sem.
2012. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, 10 éve csinálod, és csak most kezdtél volna javulni. És akkor csodálkozol, hogy szakított veled a barátod? Mikor 10 éve iszol? Nem tudom, mióta voltatok együtt, de könnyen meglehet, hogy a kapcsolatotok alatt végig ittál. És még valószínűbb, hogy ő ezt nem nézte jó szemmel, és most lett elege belőled. Ha akarsz változni, és változtatni az életeden, valamint értelmet adni annak, akkor kezdd ezt egy elvonón. Ha nem, akkor keress valami gyorsabb módszert amivel kinyírhatod magad. Az alkohol is oda vezet, csak sokkal lassabb, és mivel te úgysem szeretsz élni a leírásod alapján, hát minek kínzod még magad olyan sokáig?
2012. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáltasd magad ennyire kérdező, még a végén öngyi leszel!
2012. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!