Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve! Hagyjam...

El vagyok keseredve! Hagyjam itt a fiam es menjek kulfoldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt lettem terhes.Megtartottam es most passzivon vagyok.Ezen mar nem tudok valtoztatni.Ertelemszeruen csak erettsegim van tovabba ket kozepfoku nyelvvizsgam, ezzel a harommal pont kitorolhetem.

A parommal lakunk alberetben (ket masik varosban is elhetnenk csak ott nem nagyon van munka, viszont nem alberlet lenne).

Neki max 3 honapig van munkaja, mindig kirugjak, nagyon bunko a kollegaival, de szerinte mindenki mas a hulye.Nem tudok ra hatni, belefaradtam.Kulfoldi munkat meg nem is nez, nem kene sokaig nelkulunk lennie, de nem erdekli.Mondjuk onnan is kiutalnak tuti.

Szoval nekem kell lepnem, itthon meg egy pultos allast se kapok.

Menjek ki kulfoldre idosgondozonak vagy szobalanynak es ne lassam a fiam?


Ti mit tennetek ilyen helyzezben?


2012. máj. 5. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

A fiadról semmiképp se mondj le. SOHA!

Ha a párod ilyen, akkor kénytelen leszel a fiaddal kettesben lenni tovább, ugyanis a kedvesed sosem fog változni. Amikor otthon már van egy pici gyerek, akkor nem csak arra kell gondolnia, hogy "fú, de megmondom a magamét, annak a tapló Bélának", hanem inkább arra, hogy "be kéne fogni a számat, mert a gyereket fel kell nevelni". Szüleid nem tudnak segíteni?

2012. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Iszonyatosan ragaszkodik a gyerekhez.Barmit megtenne,rossz ertelemben, ha el akarnam venni tole.

Szuleim elott szegyellem, hogy ilyen a parom.

2012. máj. 5. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne szégyelld!!! Ők a szüleid, biztosan segítenek. Legyen erőd, állj a szüleid elé, és mondd el a helyzetet. Légy bátor, a fiadért! Ahogy elnézem, a fiad csak rád számíthat, mivel a 2 szülője közül csak neked van eszed.
2012. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is megvannak a hibaim.Rossz emberrel vagyok es meg gyereket is szultem neki.Ez sokmindenre vall csak eszre nem.

Nem tudok a szuleim ele allni.

En rontottam el mindent, nem masnak kell helyrehoznia helyettem.

Es igazuk lesz a szuleimnek, nem fogom befejezni a sulit se.Nagyon elrontottam mindent.

2012. máj. 5. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:

A problémákat csak tovább tetéznéd azzal ha egy idegileg instabil emberre hagyod a fiad és te lelépsz. Nőj fel és vállalj felelősséget az hogy menekülsz a gyereket hátrahagyod nem megoldás.

A felnőtt emberekkel szemben nem tudja magát tolerálni szerinted mit kezdene egy hisztis gyerekkel nem is értem hogy gondolod hogy ez jobb lehetőség mint a szüleidtől vagy gyámügytől segítséget kérni.

2012. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy kimennék egy kis időre,gyorsan egy kis pénzt összeszedni,addig a párod vigyázna a gyerekre,aztán fognám a gyereket,és teljesen új helyre költöznék itthon mikor visszajönnék,így nem tudná meg hol vagyok.
2012. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy gyönyörű kisfiad, szóval azért ne mondd h mindent elrontottál :) csak gondolom túl fiatal voltál még.

Szerintem a kisfiadat semmiképp ne hagyd magára, mert nagy traumát fog szenvedni, láttam már gyermeket nem is egyet(pedagógusként) akinek az anyja kinn volt vhol külföldön, általában ezek voltak az agresszív szeretethiányos, érzelmileg sérült gyerekek!!!

Külföldön csak olyan munkát vállalj ahova a fiadat is viheted, van aki két gyermekkel ment ki Németbe szóval semmi se lehetetlen...sok kitartást kívánok nektek.

2012. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es válaszolóval teljesen egyetértek.Ülj le valahogy a pároddal komolyan beszélni.Mond el neki, hogy mindkettőtöknek kell a pénz,és ő is vegye ki a részét, hiszen összetartoztok.(remélem szereted őt és ő is téged-mert akkor tényleg meg tudjátok oldani!)

Én mindenképp belevonnám a szüleimet is a dologba,ill ha élnek a párod szülei is,akkor őket is.Kérjetek tőlük segítséget, hisz muszáj.Segítsenek be ők is kicsit a nevelésbe,vigyázzanak az unokára többet. Próbáld beadni azért mindenhova a jelentkezést állásokra itt Mo-n is,hátha összejön valami meló.Ha minden kötél szakad, akkor gyerekestül menjetek külföldre valahogy a pároddal :/

2012. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A fiaval nagyon jol banik.

Az en szuleim dolgoznak meg, nagyon ritkan tudnanak ra vigyazni es masik varosban is laknak.

Parom szulei ugyan munkanelkuliek, szoval raernek, de apos alkesz, anyosnak meg kutya se valo.Errol az agrol a dedimama egyedul aki alkalmas csak 300km valaszt el tole,pici faluban el, felkoltozni nem akar pestre.

Bolcsibe nem vettek fel.

Szoval nem egyszeru, de vhogy meg lehet oldani.

Egyelore meg itt keresek munkat aztan meglatjuk.De ugy nem merem kivinni a fiamat, hogy nincs biztos allasom egy ideje, szoval alapozni kell.


Koszonom a valaszokat!

Ja es hozzateszem, hogy a parom csak idegenekkel szemben bunko es arcoskodik, szoval mi ebbol semmit nem veszunk eszre.

Jelenleg van egy minimalis tartalekunk, de mar nagyon unom, hogy nem tudunk lakasra felretenni.

2012. máj. 6. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!