Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le, ha itthon...

Hogy fogyhatnék le, ha itthon állandóan finom ételek, sütemények vannak készítve, mire hazajövök a munkából?

Figyelt kérdés
4-5 napig visszafogom magam, főzök magamnak külön kevésbé hizlaló kaját, nem vacsorázok, aztán egyik nap hazajövök itthon pedig háromféle pizza, háromféle palacsinta, és mivel már olyan szinten kivagyok éhezve nekiesek, és amit 4-5 nap alatt lefogyok azt 2 nap alatt visszahízom és ez így megy már hónapok óta, nem haladok sehova, de nem várhatom el a családomtól, hogy ne főzzenek maguknak finomakat, csak mert én fogyni szeretnék.
2012. ápr. 20. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ki vagy éhezve,akkor lapból rossz a diétád.

a ch-t fokozatosan szokás csökkenten kb 2 hetente,tehát 4-5 nap alatt,mikor kb az eddigi beviteledtől,alig 3-400kallal eszel kevesebbet,nem létezik,hogy ki lennél éhezve.

a vacsora kihagyása újabb balf@sz ötlet.

2012. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak mikor elhatározom, h. igenis lefogyok akkor alig eszek valamit és állandóan méregetem magam.
2012. ápr. 20. 22:50
 3/7 A kérdező kommentje:
meg nem is az hogy éhes vagyok, hanem mig a család sajtos makarónit eszik, én addig zöldséglevest, és ez egy darabig megy is de nem sokáig.
2012. ápr. 20. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

nem ismerek olyan diétát,amiben szerepelne zöldségleves:D

atyaég,honnan veszel ilyeneket?

egy diétás étrend 60-65 kilós nőnek kb ilyen-

[link]

2012. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem is azt irtam, hogy diétázom, hanem arra gondoltam hogy fözök magamnak egészségesebb ételeket, és fogyok is tőle...csakhát...
2012. ápr. 20. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg azt, hogy nem mást eszel, hanem csak kevesebbet. Például ha van otthon háromféle pizza és háromféle palacsinta, akkor megeszel 1 szelet pizzát, aztán desszertnek mellé egy darab palacsintát. Így elhízni sem fogsz, és a nyálad sem fog állandóan a finomságok után csöpögni.
2012. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyed nyugodtan, csak mértékkel.


Diétám alatt én is ettem mindent (tészta, rántott, olajos dolgok, pörkölt nokedlivel, sütemények, csoki,...), mert nem volt lehetőségem magamra főzni, de kisebb adagot, és mellette naponta sportoltam 45-50 percet.

10 kg lement, és feszes voltam, izmos, fitt.


Tudod, nem akarásnak...

2012. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!