Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ilyeneket...

Szerintetek ciki ilyeneket enni? Ezen spórolni a kaján?

Figyelt kérdés

Nem engedhetjük meg magunknak azt hogy egy héten többször csirkemellet vagy szinhúst együnk.A félész ételeket nem szeretjük.

Barátnőmmel beszélgettem a főzésről és elképedt hogy miket eszünk,szerinte undoritó.

Megveszem a disznó májat,vesét,nyelvet iylesmit,ezek nagyon olcsók.Főzők még disznólábat fület farkat,ezek sem drágák.

Ez tényleg undoritó vagy a barátnőm kicsit finnyás?


2012. máj. 24. 12:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

Mi ebben az undorító? A barátnőd egyszerűen nem szereti a belsőségeket, van ez így. Én akkor is ennék májat, vesét, nyelvet, ha kőgazdag lennék, mert nagyon szeretem.

Mondjuk én nem igazán ragaszkodom ahhoz, hogy minden nap hús legyen, de ha azt csinálok, akkor szívesebben eszem egy jóféle tejfölös nyelvet, vagy májas rizottót, mint csirkemellet.

2012. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Nem ciki. Férjem is szereti pl. a fület, farkat stb. Én meg nem bírnám enni, de ettől függetlenül számomra nem undorító.
2012. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Igazából én is szeretem ezeket de elgondolkodtatott a dolog.Valamiért csak jóval olcsóbbak ezek a dolgok,valószinű nem túl népszerű.Lehet sokan nem esznek szivet például mert nekik gusztustalan.

Nagytatámék a sertés minden részét hasznositoták,én ebben nőttem fel.

2012. máj. 24. 12:28
 4/41 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is undorító, de nem azért, mert olcsó, hanem azért, mert én rosszul vagyok az ilyen dolgoktól. :) Meg alapba sem szeretem a húst...még a szalámikat sem nagyon.


Ha nem futja többre, akkor ez van. Soha nem tudnék egy kaját az ára miatt lenézni.

Én pl nagyon szeretem a sima paprikás krumplit. Egyik ismerősöm erre csak annyit mondott, hogy az ő légkeveréses, digitális tűzhelyén aztán nem fog ilyen csóré kaja készülni...Gratulálok.

2012. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem undorító kinek hogy, ő nem ehhez van hozzászokva, meg leragad a szavakon hogy fül meg nyelv, ha ezt szeretitek egyetek ezt, nálunk is csak vasárnap van hús.
2012. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
én imádom a rántott májat , vagy csak simán fokhagymásan sütve, + a vese velő pörköltet is . A párom nem szereti,( nem is kóstolta) de ez van. És nagyon nem ciki. Amúgy mi megtehetnénk hogy minden nap hús legyen. De minek? Egy jó szendvics vagy palacsinta, bármi jó lehet ha jól van elkészítve.
2012. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%

Éppen ma főztem resztelt májat ebédre.Imádjuk.Én mondjuk a vesét és fület nem szeretem,de a fiam és a párom odavannak érte.Disznólábból meg a párom csinál kocsonyát.

Nem ciki ilyeneket enni,és nem undorító.Van aki ezt szereti..A barátnőd finnyás.A párom egyébként az ilyen finnyásoknak szokta mondani,hogyha háború lenne,és éheznél,még nyersen is megennéd,mindjárt nem lennél finnyás..

2012. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

Első vagyok. Ha valaki elkezd az ilyenekre fújjogni, akkor be szoktam dobni, hogy a tüdőt is mennyire szeretem, meg a vesét :D

Elhiszem, hogy ezek nem túl népszerű kaják, de azért a májjal például mi a gond? Vagy a szívvel? A szív színtiszta izom. Ahogy amúgy a nyelv is.

Ezek szerintem teljesen normális ételek, egyéni ízlés kérdése, hogy kinek mi ízlik.

Mellesleg az azért érdekelne, hogy a barátnőd szokott enni parizert, vagy netán virslit? Abban aztán vannak érdekes dolgok. Te legalább tudod, hogy mi az, amit megeszel.

2012. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Sn0wf0x ***** válasza:
98%
Ha olyat eszel, ami nem egészségtelen és ízlik, akkor nincs gond :) Van akinek a csirkeláb is undorító, ahány ember annyi féle ízlésvilág, a barátnőd finnyás és kész :D
2012. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%
A májat szeretem, rántva, reszteltmájként, de a többit nem. Én inkább úgy csinálom spórolós időszakban, hogy pl rizseshús-ehhez nem kell annyi hús, kiadós, paprikás krumpli-virslivel, brassói, chilis bab, grízes tészta, szilvás gombóc, hagymás nudli, mákos nudli stb.
2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!