Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legkellemetl...

Mi volt az eddigi legkellemetlenebb (ciki) dolog ami veletek megesett? Mert én vonzom az ilyeneket, néha már ugy érzem velem már új nem történhet. (és mégis! )

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt, itt az egyik: szilveszteri buliban röhögés közben kibuggyant a takony az orromból, és úgy tettem mintha nem történt volna semmi, nyúltam a zsebi után és mintha észre se vette volna senki... pedig észrevették :D
2009. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Le akartam szállni a buszról, hátul ültem az ötösön, jobb oldalt. Mikor másztam ki, hirtelen fékezett a busz, én meg beleestem a mellettem (így középen) ülő alvó srác ölébe, aki hirtelen azt sem tudta, mi a fene...:)


Egy másik: szálltam le a buszról, és mikor leléptem a lépcsőről, leért a lábam, és én úgy estem utána...:)

2009. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy utolsó kategóriás kocsmának egyszer beragadtam a vécéjébe (egyszerűen beszorult az ajtó). A vicc az volt, hogy hiába dörömböltem, kiabáltam, hogy engedjenek ki, akik a környéken tartózkodtak, visszadörömböltek, és az hitték részegen szórakozom a szinfalak mögött:P:D Hivtam telón a barátomat, hogyy segitsen, de ő meg ki volt kapcsolva. Már nem tudom mennyi ideig gubbasztottam ott (egyébként világitás se volt, és az orrom hegyéig se láttam)
2009. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

velem tegnap történt egy ciki dolog...suliba voltam még csak a 2. szünet volt,elmentem wc-re,ott egy pici piros folt a bugyimon.én meg magamban"úristen,ezt nem hiszem el,semmi előjel csak úgy megjön és én pont tangába vagyok,mi a francot csináljak?" szerencsére volt nálam egy betét,így beleoperáltam nagy nehezen,de az is érdekes volt,alig akart beleragadni:S

14/L

2009. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
És ez mitől ciki?
2009. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felakadt a ruhám a bugyimba hátul, és úgy sétáltam végig a munkahelyem udvarán. Enyhítő körülmény, hogy még nagyon korán volt, így túl sokan talán nem láthattak..
2009. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj XD

na szóval röviden : akkorát estem a suliparkolóba hogy még a cipőm is leesett és mindezt látta pár ember meg egy srác aki arra járt de akkor azt hittem hogy sírva haza megyek ennél gázzab dolgot !!! áhhhhh........

2010. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Van egy csaj itt a városban, akivel igazából nem nagyon beszélek.. de vhogy nem csípjük egymást. Egy hete történt kb. ugyanabba a kocsmába voltunk bent. Bementem a wc-be ahol ő és egy barátnője tartózkodott éppen. Mondták h menjek nyugodtan.( A WC úgy van hogy van egy kis hely ahol egy mosdókagyló van utána egy ajtó ami kifelé nyílik és ott a wc. Ahol az ajtó van ott van a szappantartó(ilyen nagy doboz szerű, épphogy csak kinyílik az ajtó tőle). Szóval mennék be a wc-be, nem mondom elég kevés hely volt hármunknak, és ahogy kinyitotta az ajtót a fejem pont ott volt és beszorult az ajtó és a szappantartó közé. xDD Szerencsére sikerült kimásznom és bejutnom a wc-re. Hallottam hogy a két csaj röhög és kibeszélnek engem.. hát na.. elég ciki volt.. ráadásul fájt is ..:D ez az én szerencsém..
2010. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!