Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tenne egy ésszerű ember...

Mit tenne egy ésszerű ember az én helyembe?

Figyelt kérdés

ezt olvasátok el mert ez az oldal nem engedi feltenni nem tom miért de itt mindent lertam várom a tanácsaitokat

[link]



2012. máj. 25. 03:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ez borzalom. hálát adok az Istennek a normális szüleimért meg az összetartó családomért.

el tudom képzelni, milyen körülmények között éltek.

de sajnos csak azt tudom tanácsolni, hogy lépni kell anyukádnak, jelentse be a gyámhivatalnak, hogy a nővéred nem gondozza a kisbabát stb. ne legyetek tehetetlenek, álljon anyukád a sarkára.


félő, hogy te is elkallódsz ilyen környezetben...

2012. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, elolvastam, így már érthetőbb. Mindent leírtak előttem, jó tanácsot. Ilyen nincs hogy nem adnak segélyt, ha rá vagytok szorulva, már pedig rá vagytok, akkor kell adniuk. Nem tudom mennyi az egy főre eső jövedelmetek, de gyanítom nagyon kevés, főleg hogy a két pici gyerek is ott van Veletek. Önkormányzat szociális osztályára kellene bemenni, ott elmondani a családi körülményeket, kitölteni a nyomtatványt, segítenek is, és kérni a segélyt, ez lehet rendszeres is, átmeneti is, ott elmondják melyiknek mik a feltételei. Valamilyen támogatás biztosan jár. Ne gondolkozz ilyeneken, hogy erdő, meg ilyesmi, édesanyádnak meg a piciknek is szükségük van Rád, és nem vagy rossz ember egyáltalán, gondoskodtok a gyerekekről, inkább büszke lehetsz magadra, hogy ilyen fiatalon megállod a helyed, ahogy tudod.
2012. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Családsegítő központba el kell menni, ott megmondják, mit tegyetek, jogsegélyszolgálat is van, segélyt is igényelhettek.
2012. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!