Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok, ha tetszik...

Rossz ember vagyok, ha tetszik a fiam edzője?

Figyelt kérdés

A fiam ősszel kapott új edzőt, egy nagyon helyes férfit. Nem tudom, mi van velem, de egyszerűen megbabonáz, ha látom, nem voltak ilyen érzésem eddig a házas éveim alatt, de most nagyon kétségbe vagyok esve, mert nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon vonzó a megjelenése és a személyisége is.

Nem vagyok neki közömbös, mikor én viszem a fiamat, rögtön jön oda beszélgetni, érdeklődik, hogy milyen napom volt, a fiam mondta, hogy mikor egyedül ment egyik nap, a pasi kérdezte, hogy "anyukád elfoglalt volt ma?" Többször dicsérte már meg a külsőm, de sosem tolakodóan, csak egy-egy elejtett mondattal. Mindig kérdezi, hogy megyek-e a gyerekek meccsére, általában ritkán jutok el, most szombaton viszont ráérek.

Nagyon lelkiismeretfurdalásom van emiatt, szörnyű embernek érzem magam. Nem ugrom a nyakába, ha beszélünk, semmi jelet nem adok neki, eléggé tartózkodó vagyok, de magamban egyre több ilyen gondolatom van. Ti ezt hogy kezelnétek? Ki akarom verni a fejemből.


2012. máj. 22. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy lényeges infó azért hiányzik: Jelenleg is házas vagy és a férjeddel élsz együtt? :)
2012. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. máj. 22. 23:30
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
idővel talán elmúlik, ne engedj a kísértésnek :)
2012. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember.
2012. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Hát, ha van férjed és elvileg szereted, de az edzőn jár az eszed akkor bizony rossz ember vagy.
2012. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

és az edző is, mit kérdezősködik egy férjezett nőről?

és miért akarsz a nyakába ugrani és jeleket adni?


jézusom.

2012. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Jesszusom.. Miért lennél rossz ember?? Egy házasság nem könnyű dolog. Nem gondolod, hogy csak a kihívás miatt érdekel az edző? Az új dolog miatt vagy lehet az is, hogy a férjedtől nem kapod meg azt a figyelmet amit most az edzőtől igen. Lehet kéne valami izgalmat vinned a férjeddel való kapcsolatba és akkor már nem izgatna annyira. De ez csak az én véleményem...
2012. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Azt talán nem tudjuk szabályozni, hogy ki tetszik meg, de azt igen, hogy belelovaljuk-e magunkat az érzésbe. A férjeddel minden oké? Valószínűleg nem, mert ha valakinek van egy jó kapcsolata, azt nem érdekli más, akármilyen szép ember akad az útjába.
2012. máj. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy rossz ember. Sokmindenkivel előfordul, hogy kísértésbe esik. Rossz ember akkor lennél, ha engednél is a kísértésnek. Ne menj el a meccsre, és kerüld el az edzőt. Ha meg tudod oldani, akkor más vigye a fiad az edzésekre, vagy ha neked kell vinned, ne szállj ki az autóból, várd meg ott a gyereket. Ne kerülj kontaktusba a férfival. Így gyorsan el fogod tudni felejteni. Persze ez már csak rajtad áll, hogy vajon el akarod-e.
2012. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
képzeld el, hogy a férjed megtudja hogy tetszik valaki... képzeld el hogy arra is gondolsz, hogy lehetne valami... hogy otthagynád őt?!... aztán gondolkozz, hogy komolyan gondoltad e, és megéri e...
2012. máj. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!