Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éve élek élettársi kapcsola...

28 éve élek élettársi kapcsolatban, de ennek sehol, semmi nyoma. Életvitelszerűen mindig a párom lakásában, ill. családi házában laktam. Járna nekem valami? Vagy semmi?

Figyelt kérdés
A párom nem hajlandó semmiféle lépést tenni, hogy ez valahogyan tisztázódjon, azt mondja, ha szóba kerül, hogy ugyanolyan jogaim vannak itt, mint neki, és azt mondja, hogy ezt csak én forszírozom, önző vagyok, és csak én térek ki mindig erre a témára, őt soha nem érdekelte. Szerintetek mit tehetnék? Hogy én is megnyugodjak?
2012. máj. 25. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem jár.

Erre szoktam mondani, hogy akinek "nem számít a papír", az aláírja. Akinek meg számít, az nem írja alá...

Nem értem, hogy az embereknek ez miért nem 28 (16) évvel korábban jut eszébe... így egy élet munkáját lehet elveszíteni 3 perc alatt.

2012. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!