Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen a szüleive...

Másnak is van ilyen a szüleivel? Párommal már 5 és fél éve vagyunk együtt, és nagyon szigorúak.

Figyelt kérdés
Szóval én 21 leszek, barátom 23. Már 5 és fél éve vagyunk együtt, és alig akarták engedni, hogy együtt aludjunk, na már 3 éve lassan megengedik egy hónapban 1x, már 2x, ott tartunk hogy két hetente. De szeretnék már ennyi idő után legalább hetente egymásnál aludni, de ők nem engedik, hiába mondom stb., azt mondják még ők tartanak, én tanulok, stb..nem! Hiába magyarázom h mióta vagyunk együtt, hány évesek vagyunk, 21.század stb, nem! Másnak ilyen probléma? Remélem ha egy év múlva végzek, és dolgozni fogok nem lesznek ilyenek, mert akkor el is költözök!
2012. máj. 25. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ez elég fura, mivel már mindketten felnőttnek számítotok.


De lehet hogy tényleg engedékenyebbek lesznek suli befejezése után..

2012. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
OMG, 21 évesen nem engedik, én 21 évesen elköltöztem :D
2012. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam ezen, de nem keresek, még suliba járok, azt meg nem várhatom el h párom vagy a szülei tartsanak, viszont ha már keresek mindegy kinek adom oda azt az xy ft-ot, haza vagy pároméknak....de ez a helyzet nagyon rossz..sokat veszekszünk emiatt de egyszerűen olyan maradiak a szüleim h csak na:(
2012. máj. 25. 12:52
 4/20 A kérdező kommentje:
meg mindig hogy én még tanuló vok stb..mondom és ha 26 évesen is tanulnék? áhh....
2012. máj. 25. 12:53
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Én 18 éves koromtól aludhattam máshol :D Aztán párommal távkapcsolatban voltunk, akkor kéthetente 3 és fél napot voltam nála.
2012. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ritka az ilyen eset, két barátnőmnek sem engedték a szülei, hogy együtt aludjanak a párjukkal amíg ők tartották el, néha néha megengedték de nagyon ritkán. Én is furcsállottam, hogy egy felnőtt 20 éves lánynak nem engedik, de hát mindenki másként gondolkodik erről
2012. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Ez kamu! Ilyen nincs!! :D Nem lehet!!

Akkor aludj te a barátodnál ha azzal szórakoznak, hogy a barátod nem aludhat nálatok. Komolyan mondom, ez vicc. :D

2012. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát vicc, ja :( ha én ha ő akkor is nem az a lényeg h ki kinél, hanem h nincs alvás.
2012. máj. 25. 13:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt.

Két lehetőség van:

- tűrtök, változni nem fog a helyzet

- mind a ketten elmentek suli mellett dolgozni és fiatalokkal közösen béreltek egy lakást, ahol nektek saját szobátok van.


Mi a másodikat választottuk, megérte :-))))

2012. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Egyik imerősőmnek 8év után sem engedték a szülei hogy együtt aludjanak(lány ekkor már dolgozott),se ő a fiúnál se a fiú nála.Házasságig nincs együttalvás.Összeházasodtak majd fél év után beadták a válópert.A lány a fiúnál lakott nem volt hova mennie és a szülei nem fogadták be,egy napra sem.Albérletben él.
2012. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!