Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirúgtak az albérletemből, és...

Kirúgtak az albérletemből, és jelenleg nincs hová mennem. A párom, akivel 7 éve vagyunk együtt, a szüleivel lakik és ők nem engedik, hogy odamenjek pár hétre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szülei nem birják a képemet,pedig semmit sem tettem ellenük...könyörögtem a pasimnak hogy segitsen,kérje meg őket,csak pár hétről lenne szó,de kijelentette hogy ha ök nemet mondtak,akkor ez van,nem tud segiteni. Komolyan kiakadtam ezen! 7 év után ennyit érdemlek,hogy nem áll ki értem?
2010. jún. 21. 08:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%

Jogosan akadtál ki, én melletted állok ebben az ügyben:)A párod egy anyámasszonykatonája:), úgy tűnik anyuci fontosabb neki mint te...:S

Próbálj baráthoz menni,őt eg dobd ki a fenébe

2010. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
7 év után már összeköltözni szokás,nem bekéreckedni pár hétre a másikhoz...
2010. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%
7 év után házasságról és gyerekről kellene beszélni, nem apró szívességről.Ez a pasi zsákutca.
2010. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%

természetes a kiakadásod, itt két dolog is hibázik

1. a párodnak segítenie kéne, ill. melléd állnia

2. ha a párod szülei ennyire nem bírnak a kapcsolat halálra van ítélve (nekem volt ilyenbe részem, de ott házasság után tették pokollá a mindennapjaimat)

új albérlet, új pasi.....addig inkább barátnő, én a barátnőmet befogadnám, ha szüksége lenne rá, pedig nincs nagy lakásunk

2010. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

csak nagyon rosszul esett...mert egyébként szeretjük egymást.

Láttam rajta hogy együtt érez velem,meg sajnál,próbált velem együtt keresni valami átmeneti szállást amig nem találok uj albit,de ez akkoris sziven ütött...

már máskor is volt az hogy az anyja pártjára állt,de nem ilyen nagy volumenű dologban..:(

2010. jún. 21. 09:02
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, ha nem is próbálta meggyőzni a szüleit. Az már más kérdés, hogy ha ez nem sikerült neki. Ugyanis ő ott csak családtag, nem tulajdonos, tehát ha a szülei semmiképpen sem akarják, hogy oda költözz, akkor ő nem tehet semmit, maximum megpróbálhatja őket meggyőzni. De ez ha nem sikerül, akkor tehetetlen a párod is.
2010. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
ha a szülei zsarnokoskodók, akkor azért őt is meg lehet érteni, hogy nem akarja, hogy kidobják otthonról. Ez még nem azt jelenti, hogy nem szeret, mint ahogy te is írtad...de ezt neked kell érezned, mindenesetre, ha tényleg szeretitek egymást , miért nem kerestek együtt albérletet? Ketten könnyebb lenne fizetni, így gondolom te is hamar találnál 1 megfelelő albérletet. Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok?
2010. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

próbálta őket meggyőzni,de nem engedték.

Csak én ugy vagyok vele,hogyha ez forditva lett volna és ő szorult volna segitségre,én akár a saját anyám akarata ellenére is odahoztam volna hozzánk...vagy én gondolom rosszul?

2010. jún. 21. 09:07
 9/40 anonim ***** válasza:
90%

Úgy érzed szeret? Tudod milyen az valójában, ha szeret az ember? Ha Te szereted Őt, ugyanígy reagálnál?

Persze, hogy segít, hisz azt akarja minél előbb letudja a problémát.

Nem tudom merre élhetsz, de biztos van azonnal költözhető albérlet, esetleg átmenetileg, míg nincs jobb.

Sok sikert kívánok a keresgéléshez és a kapcsolatot átgondolásához.

2010. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

én 28,ő 34 éves.

De én vagyok az aki nem akar összeköltözni vele,nem szeretném még lekötni ilyen szinten magam. De attól még szeretem :)

2010. jún. 21. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!