Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot illik /...

Milyen ajándékot illik / szoktak venni házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
Ötletekre lenne szükségem. Köszike. :)
2009. jún. 29. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem olyan rég volt a 10. évfordulónk. Nálunk az van, hogy rokonokkal nem ünnepeljük meg, csak kettesben, én például egy gyönyörű fehérarany nyakláncot és a hozzá illő karkötőt kaptam a páromtól, amit még februárban néztünk meg együtt, és mondtam, hogy jaj de szeretném. Én meg egy ezüst karkötőt vettem neki aminek a belsejébe bele lett gravírozva, hogy "nagyon szeretlek!". Remélem segítettem. :-)
2009. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ, hogy ki vagy :P úgyértem ha pl a saját évfordulódra a párodnak, akkor valami nagyobbat pl utazás kettesben vagy ékszer, de ha csak ismerős vagy, akkor kisebbet, de van olyan család ahol más nem is szokott, szóval ez családonként változik szerintem
2009. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi pl most kaptunk két szép gravírozott borospoharat a házassági évfordulónkra!


Nagyon örültünk neki, örökemlék marad!

2009. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valami olcsóbb dolog?

És a mi évfordulónk lesz. :)

2009. jún. 29. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
első közös képeteket pl egy szép keretben, vagy kis kockába-kulcstartóba belézereztetni? Ezek nem nagy összegek!
2009. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Készíthetnél egy gyertyafényes vacsit neki! :) Szépö terítés, gyertya, bor, kedvenc kajája aztán stb :)
2009. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!