Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert az anyam és azt...

Megvert az anyam és azt kellett hazudni hogy az utcan vertek meg idegenek . Elegem van anyambol mit tegyek? 14 l

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha a bántalmazásod rendszeres, már réges-régen szólni kellett volna az osztályfőnöködnek, ill. bemenni a gyámügyre az önkormányzathoz.


Ha a mostani verésnek vannak látható nyomai, menj el az orvoshoz, vetess fel látletet, majd kedden azzal menj a gyámügyre, ők majd intézik, hogy kikerülj mielőbb abból a környezetből.

2012. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy olyat tettél, amivel kiérdemelted a verést? Mégis mit csináltál?
2012. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
elso, ez jo nagy hulyeseg lenne, inkabb menj a nagyszuleidhez, mert most elvesznek anyadtol bekerulnel lehet valami gyermekotthonba, oda meg szerintem nem nagyon szeretne senkise menni..
2012. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

A verést sosem lehet kiérdemelni és nem is szabad alkalmazni.Akire a szép szavak nem hatnak,azt inkább rendesen fegyelmezni kell..


16/L

2012. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Na mondjuk nincs igazad. Egy Makarenkói pofon néha nem árt.
2012. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A pofon nem azt jelenti, hogy kék-zöld utána a gyerek. Ha már nyoma marad, akkor az öncélú brutalitás, nem nevelő célzatú pofon. Olyat én is kaptam és nem maradt nyoma. Kékülni maximum attól kékültem, ha a sötétben lerúgtam az asztal lábát.
2012. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Tudod 3as, szerintem pedig az lenne a hülyeség, ha első nekifutásból nem a hivatalokat értesítené. A gyámügyisek majd felmérik, hogy rokonságon belül hol lesz a legjobb helye. Nekik sem érdekük, hogy rögtön állami gondozásba helyezni egy gyereket, ha van jobb megoldás. De nélkülük intézni egy ilyet, az a nagy hülyeség!
2012. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki csak makarenkói pofonnal tud nevelni, inkább ne vállaljon gyereket. Én kettőt neveltem fel mindenféle erőszak nélkül, és tökéletes a kapcsolatunk.
2012. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Én is azt mondom, Makarenko elmehet a sunyiba!

És, szerintem, senkinek sem kell azt hazudnod, hogy az utcán vertek meg. Aki ilyent tesz, vállalja a felelőséget is érte!

2012. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell álszentnek lenni, vannak helyzetek, amikor "kijár" a pofon. Én egyszer kaptam anyukámtól, de annyira szégyellem magam, hogy olyat mondtam neki, hogy le se írom. Nem voltam rossz gyerek, nem is bántottak soha, csak volt pár évem, amikor néha elszaladt a ló.


Azért, ha olyan nyomai maradnak, hogy fedősztorit kell kitalálni, az nagyon gáz. Lehet amúgy normálisan beszélni vele? Kicsit több info nem ártana.

2012. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!