Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim már semmi jót nem...

A szüleim már semmi jót nem látnak bennem?

Figyelt kérdés

Feltűnt,hogy anyám mindig minden ismerősének a negatív tulajdonságával hasonlít össze engem.Pl a néném nagyon morcos,veszekedős,magának való és mindig hozzá hasonlítgat,hogy ugyanolyan fellengzős vagyok,amikor kimondom a véleményem.Máskor meg a nagymamámhoz,aki folyton ideges,mindig sír.Oké,vannak hibáim,lehet,tényleg hasonlítok rájuk.De én még anyám szájából jó példát nem hallottam.Lehetséges,hogy anyám csak a rosszat látja bennem?Mindenki szülei ilyenek,vagy csak az enyémek?Apám más tészta.Neki a hangulatától függ,hogy dicsér e,vagy szid.

A másik furcsaság:Amikor felszabadult vagyok,vagy jókedvű,anyám folyton bepánikol.Ilyenkor olyan témákat hoz fel,amik miatt aggódok(pl suli) és egy perc alatt elrontja a kedvem vele.Ez miért van?Miért jó az neki,hogy nem tudok kikapcsolni,mert folyton aggódnom kell valamin?

Mostanában eléggé magamra vagyok hagyva,úgyhogy itt beszélem ki a családomat,ciki,nem ciki,de ez van.Nem tudom kivel megbeszélni és nem akarom a hozzám közelálló embereket azzal elveszíteni,hogy folyton a családi problémáimat tukmálom rájuk,mert az nekik is terhes,hiába akarnak jót.


2012. máj. 26. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok szülőnek nem való gyerek. Egyszerűen vagy túlzásba viszik a dicséretet, és el vannak szállva a nevelésüktől, vagy a sárba tiporják a saját gyereküket. Természetes, hogy senki nem tökéletes szülő, de van, aki nagyon messze is áll tőle. Igyekezz magadnak megfelelni, és olyan barátokkal körülvenni magad, akik a jót hozzák ki belőled!
2012. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- Doktor úr, engem senki sem vesz komolyan!

- Na ne röhögtessen!

2012. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!