Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 168cm/50 kg lány lettem,...

168cm/50 kg lány lettem, szüleim szerint undorító, mert eddig 56kg voltam. Azt hiszik anorexiás lettem. Hogy érthetném meg velük, hogy így jobb a közérzetem?

Figyelt kérdés
Több évig táncoltam, izmos de azért husis voltam egy picit 60kg meg 56 kg között ingadoztam. Abbahagytam a táncot és most korizok, futok stb. és lefogytam 50kg-ra mert így szebbnek érzem magam.Csak szüleim azt hiszik,hoyg anorexiás vagyok, meg ,hogy undorítóan nézek így ki,közbe pedig mindenki mástól csak pozitívumokat kapok:/ Hogy magyarázhatnám el nekik ,hogy nekem így jobb? Mert nem értik meg...ők arra vágynak ,hogy izmos nagyobb felsőkarom, combom legyen...de én nekem ez a vékonyabb nőiesebb jobban bejön.:) Segítsetek légyszi..
2012. máj. 25. 10:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Hogy őszinte legyek, szerintem is ehhez a magassághoz kicsit a normál súly alatt vagy, de ha jól érzed magad, akkor szerintem nincs semmi gond.
2012. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%
ha így érzed jól magam sz@rd le mások véleményét, de azt tartsd észben hogy ez így kevés és egészségtelen és kockázatos az egészségedre nézve....
2012. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
45%
Ne vedd oket figyelembe neked kell jol erezni magad a testedbe nem nekik! nekem van par bartnöm aki 50 55 kg kozt ingadotik szepnagyon szep alakjuk van :) es nem kell oda izmos felsotesst fuj lanynak ah igitt :S :) ha csesztetnek akk hozd fel ti hogy neztek ki vagy fiatalon hogy neztetek ki hagytatok v valaki bele avatkozzon az eletetekbe ....nyugodtan lazan elm ondod nekikh neked igy a jo igy tetszel magadnak es ennyi :) szerintem en igy csinalnam :) 23 F
2012. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem is értem milyen szülő az, aki a saját gyerekére azt mondja, h. undorító...te jó ég.

Na mindegy. Hát ha eddig nem értették meg, akkor valószínűleg ez után sem fogják. Az a lényeg, hogy te így jól érzed magad, velük meg ne törődj. Ha 180 cm magas lennél azt mondanám, hogy valóban kevés az 50 kg, de a magasságodhoz sztem épp ideális. Mit akarnak belőled csinálni? NDK-s úszónőt vagy mi...miért kéne egy lánynak izmos felsőtest...komolyan mondom egyre hülyébbek lesznek az emberek. Az én tanácsom az, hogy felesleges tépned a szád, mert nem fogják megérteni, ha folyamatosan a lelkükre akarsz beszélni, akkor meg csak felidegesíted magad. Idegesítsék csak ők saját magukat...egyszer majd megunják. Ne törődj vele.

2012. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Ha nekik az olyan testalkat tetszik akkor alakítsák ők a saját testüket olyanra, ne másokéba dumáljanak bele.
2012. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, de ennél tovább ne fogyj azért!

Nem neked akarnak rosszat hidd el, biztos féltenek, a túlsúly nem egészséges, de sokan nem gondolnak arra, hogy a kóros soványság még rosszabb.

2012. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Valóban kevés a 168 cm-hez az 50 kg..kb 55 lenne az ideális.

Anorexiás az, aki nem eszik. Ha eszel normálisan, akkor nem értem mi a probléma, hisz a sporttól fogytál.

2012. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
sztem nem kevés.. én 170/50kg vagyok.. szerintem neked pont jó ez a súly :)
2012. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10:34 es vagyok. ja és szerintem nem az számit hány kilo vagy hanem , hogy milyen a tested. mert elvileg én huude vékony vagyok.. de a derekamon meg a hasamon van egy pici husi :D
2012. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Én 170 cm vagyok és 58 kg úgy érzem gurulok, mert világéletemben vékony voltam. Most pedig van ilyen "bébiháj" a derekamon, hülyét is kapok tőle, a fenekem is nőtt, na meg pici hasra is ment. Dolgozok, hogy leadjam, szeretnék újra 50-52 kg lenni, mint régen.
2012. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!