Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituáltak! A családotok...

Prostituáltak! A családotok tudja, hogy miből éltek? Hogyan viszonyulnak az emberek hozzátok?

Figyelt kérdés

Új kerületbe költöztem, nagyon jó környék, és nagyon meglepődtem(de nem elítéltem), hogy mely lányokról derült ki a környéken, illetve a házban, hogy mivel keresi kenyerét.Továbbá több csoporttársamról pár hét alatt tudtam meg, hogy évek óta űzi ezt.Van aki nem szorulna rá, van aki a tandíját fizeti, van aki nem szimpatikus, és van akit sajnálok, bár ő biztos nem szeretné.Van aki azt mondja csak pár év, van aki ilyennel nem áltatja magát.Mindenesetre többet ismertem meg, mint életemben összesen láttam.

Hogy élitek mindennapjaitokat?Megváltozott a családotokkal a viszonyotok?Akartok gyereket, családot?Miért kezdtétek, meddig akarjátok?


Fontos!A kérdés abszolút nem provokatív, normálisan kérdeztem, mert megdöbbentem mostanában mekkora a foglalkoztatottak aránya.Egyszerűen csak érdeklődöm, ezért provokatív, sz.mét megjegyzéseketől légyszi kíméljéték azt aki megtisztel a válaszával.Előre is köszönöm!!!


2012. máj. 26. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted valaki is felvállalja mivoltát -akár egy névtelen oldalon is- ?:)

Ennyire naiv nem lehetsz!

2012. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A legtöbbjük akivel találkoztam, nem él látens életet, felvállja.Szemtől szemben is.Nem süti le a szemét.Ilyesimit nem lehet sokáig titokban tartani.Nem vagyok naiv.
2012. máj. 26. 13:13
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
két újságírónő most jelentetett meg egy könyvet az egyetemista kitartott lányokról
2012. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Bár én nem az vagyok,de a napokban én is megtudtam egy csoporttársamról, hogy így él. Leszögezem nem ítélem el, magánügy. Őt látva azonban azt tudom mondani, egy cseppet sem szégyelli, mert bolond aki nem látja rajta és nem sejti, én véletlenül tudtam meg, bár sejtettem. A mindennapjait úgy éli, hogy bukdácsol mindenből, neki a pénz, csillogás a minden. A családi háttere nem tudná mindazt finanszírozni,amikkel mára rendelkezik, ezalatt értem az apple telefont, dizájner táskákat, mikor épp kivel van olyan luxuskocsival jár, külföldi nyaralások. Nem rejti ezt véka alá, közösségi oldalakon kiteszi, hogy épp mit "vett", hol nyaralt, amíg más vizsgázik :)

Személy szerint menekülök előle, párszor beszéltünk, akkor is csak a pénzről tud, az emberek kihasználásáról, és hogy épp hova utazik, milyen nyaralást tervez. Gyereket nem akar, közölte akivel legutóbb volt, őt sem szerette, épp addig futott vele, amíg megkapott mindent.

A stílusa egyébként tenyérbe mászó, csak olyanokkal beszél, barátkozik, akiktől remélhet valamit, van egy szint számára,akikkel szóba sem áll. Emellett a rongyrázás királynője, tőlem kért segítséget, hogy nézzek neki albérletet egy időben, mondta, hogy 100 ezret szán rá havonta, végül maradt kollégiumban. Mint embert, nagyon nem kedvelik átlagban. A fiú egyetemisták is megszólják néha, hogy összetéveszti a sulit a milánói divathéttel.

2012. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, aki webcam szexel, azt prostituáltnak tekinted? Az egyik barátnőm ezt csinálta, sokáig titokban, senki se tudott róla. Aztán amikor megszorultam, megadta nekem a weboldal címét, ahol csinálja, így tudtam meg, hogy már évek óta ezzel foglalkozik. Körülnéztem az oldalon, de én nem vállaltam be, pont azért, mert félnék, hogy valami ismerős meglát rólam ilyen videókat, és biztosan szégyellném a rokonok, barátok előtt (viszont felnézek a barátnőmre, aki ugyan sokáig titkolózott, de előttem fel merte vállalni végül). Szerencsére nem is volt rá szükség, mert végül is lett állásom.
2012. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

ma 13:20

Megkérdezhetem hogy mi a könyv cime?



És szerintetek melyik egyetemi szakokon van a legkevesebb prosti?

Két év mulva megyek egyetemre, és kiváncsi vagyok hogy hány prosti szaktársam lehet. :S (Természet tudományi kar érdekel)

2012. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Félig-meddig tartozik ide, inkább csak sztoriként írom le. Egy ismerősöm mesélte, hogy amikor még egyetemre járt, az egyik haverjukat meg akarták szülinapjára lepni egy szolgáltatóval. A megbeszélt időpontban csengettek, kisereglettek ajtót nyitni és elkerekedett a szemük, mert az egyik csoporttársuk állt ott. Mindenki zavarban volt, végül nem is vették igénybe a szolgáltatást, de mondta, hogy percekig némán bámultak egymásra, nem tudták mit reagáljanak, annyira nem számítottak erre.
2012. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
A legutolsó válaszolónak, azért ez így kemény,amit írsz. Az alapján választasz jövőt, hogy felméred a lehetséges prostik számát? Egyébként erről nincs éves diagram, hogy hova hány jelentkezett. Egyébként sem biztos, hogy tudnád róluk, ilyen előítéletekkel a közeledbe se mennek.
2012. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
A 6-osnak szólt.
2012. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem a prostik alapján választok szakot, de nekem k*rva nem kéne barátnönek. Ez szerintem nem olyan nagy elvárás.
2012. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!