Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos, férjezett nő flörtöl...

Családos, férjezett nő flörtölhet? Szóban és figyelmességekben, semmi testi dolog.

Figyelt kérdés

Baj ha ez jólesik, jót tesz az önbecsülésemnek és a mindennapok nehézségeit is könnyebben veszem? A férjem észre se veszi (látszólag) vagy fel se tűnik neki.Tudom, mert beszéltem vele erről és ő puszta jófejségnek veszi a dolgot (a másik hapsi részéről).

Nagyon szeretem a férjem, és a gyerekeim, nem rúgnám fel senkiért és a másik ember se. Baj ez ha még valaki nőként néz rám és nem pusztán anyukaként? Tudom ilyenkor az a kérdés, fordítva mit szólnék hozzá, de nem tudom...



2012. máj. 26. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha a férfiak a szeretőt megengedhetik maguknak,egy nőnek is belefér ennyi!
2012. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon eltérő válaszokat fogsz kapni. Valakinél a megcsalás ott kezdődik, hogy lefekszel egy másik férfival, valakinek viszont már az is rosszul esik, ha szépen mosolyogsz egy férfira.

Én úgy vagyok vele, hogy amiket a barátnőiddel megteszek, azokat megteszem a férfi barátaimmal is. Gondolok itt arra, hogy összeülünk, meghívjuk egymást erre-arra, beszélgetünk, ha segítségre szoruk, segítek neki stb. Testiség nélkül persze. Nem tilos férfiakkal szóba állnia annak, aki házas, de az fontos, hogy még csak véletlenül se érthesse úgy, hogy rányomulsz, és ha te érzed úgy, hogy ő akar többet, mindenképp tisztázd vele, hogy semmi esélye nálad.

2012. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném. Nem azért, mert egy kis pajkosság önmagában olyan szörnyű lenne, de egy idő után könnyen olyan helyzetbe kerülhetsz, amit már nem szeretnél, és esetleg nem tudod már megfelelően kezelni, vagy csak úgy, ha megbántasz valakit.
2012. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy flörtölhetsz. Szerintem mindig kell a megerősítés, hogy jó nő vagy és még mindig "kelendő áru":) A barátom ugyan úgy csinosnak tart akkor is ha nagyestélyiben vagyok, meg akkor is ha mackógatyában, zsíros hajjal állok elé, úgyhogy tőle reális választ sosem fogok kapni:) persze ez nagyon jó dolog, hogy így is úgy is szeret, de akkor meg egy idő után beszürkülünk, nem lesz miért kicsípnem magam...jó dolog érezni, hogy "folyik értünk a harc", meg szerintem ebben egy kicsit bent van az is, hogy ha ne adj isten szakítunk, tudom, hogy lesz udvarlóm és biztos nem maradok egyedül.
2012. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez tisztázva is van, neki is van felesége, gyerek is. Egyszerűen nőnek és férfinak tekintjük egymást és úgy beszélgetünk. Ő kedves dolgokat tesz nekem, bókol stb. Korábban is ismertük egymást, és nem volt ilyen velem. Én meg viszonzom, ha már ilyen kedves. De csak szóban. Sose fordult elő velem korábban ilyesmi, és nagyon sokat gondolkozom rajta hogy vajon én értékelem túl a dolgot és ez pusztán jófejség ahogy a férjem is mondja vagy már flörtölés.
2012. máj. 26. 13:42
 6/17 A kérdező kommentje:

Ez meg a másik,hogy a feleségét nem szeretném megbántani semmiképp se.

Viszont az is eszembe jut hogy akkor mostantól sose álljak szóba egy hímneművel se??? Nagyon nem érezném jól magam úgy, mert 2 fiú tesóm van, korábban is voltak fiú haverjaim (kamaszként) és bírom a humorukat meg hogy valahogy mindent másképp látnak stb.

2012. máj. 26. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy az ember hűséget fogad, és nem vakságot. Ha kedves vagy mással, az némelyeknek talán megcsalásnak számít, másnak nem az.

A kérdés az, hogy meg tudsz e itt állni?

Én biztos nem flörtölnék, ha már elkötelezett lennék. De téged is megértelek, hiszen a nőknek szükségük van arra, hogy nőként is nézzenek rá, és ne csak anyaként.

2012. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, gondolom igen. De sose volt velem ilyesmi. A férjem előtti komoly kapcsolataim mikor nem voltak már az igaziak, mindig szakítottunk, és külön utakon folytattuk, tehát nem volt párhuzamos kavarás ... Olyan különös ez az egész mert alapesetben ha a pasi megtudja hogy van valakid nem próbálkozik így flörtölgetni se, de ebben a szituációban pontosan tudja-látja hogy férjem van és mégse vesz vissza.
2012. máj. 26. 13:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha valóban jelentéktelen lenne,akkor nem is foglalkoznál vele.Így,hogy mások véleménye is érdekel,valószínűleg nem ártatlanok a gondolataid.

Ez persze nem baj,de talán mégis jobb lenne,ha otthon találnád meg mindazt,amit most máshol keresel.

2012. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tényleg nem érzek ilyesmit hogy túlzottan érdekelne csak mint JELENSÉG. Új számomra az egész, és nem egy adott emberről van szó csak hanem hogy ha máshol máskor mással is van ilyen (kedvesség, bókok stb) az elítélendő vagy káros dolog??

A férjem nem olyan típus, nem is lesz sose olyan aki dícsérgetne vagy bókolna, de megszoktam már ezt így és csak emiatt eszembe se jutna mással kezdeni. Ez egy kicsi dolog az életben a sok más sokkal fontosabb mellett.

2012. máj. 26. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!