Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves vagyok, de még mindig...

30 éves vagyok, de még mindig fáj, h anyám nem törődik velem rendesen és nem érzem a a szeretetét, normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Sose védett meg, mert még magát sem képes. Elnyomják mások és hagyja/hagyta, hogy engem is.

2012. máj. 22. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez megmarad életed végéig, de nem azt jelenti, hogy ezen kell rágódnod, inkább próbáld feldolgozni, beletörödni, tényként elfogadni. Amúgy sokan vannak ezzel így, nem vagy egyedül. :)
2012. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen az első jól mondja. Meg, sajnos azt is el kell fogadni hogy nem mindenki alkalmas az anya szerepre... el kellene tudnod fogadni iylennek.
2012. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnek meg az a bajuk, hogy sokat törõdök velük, megvédem õket, mint egy tigrisanya. Mondjuk az enyémek fiuk, ha megsimogatom a fejüket azt sem nagyon szeretik.En meg ugy szeretek szeretetet adni.
2012. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mondanám jó? Első kettő ne harizzatok, de butaság. Nem kell beletörődnie, ha magától nem, keressen fel pszichológust. Pszichológushoz nem bolondok járnak nyugi, ő segít tullépni ezen meglátod. Harmadik ne hari, de nehogy azt hidd, hogy az is túl jó, mert anyatigris szerep sokszor járul túl parancsolgatósnak is, és lehet később mikor már saját utjukat járnák nem fogják tudni, mert várják az igenlésed, meg te is el fogod várni, jó, most írod majd, hogy dehogyis, de hidd el. Ezért is írtam az ilyenre ma egykérdést. Susan howard mérgező szülők című könyvét töltsétek le, vagy vegyétek meg, tanulni fogtok belőle. Szép estét!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem nem, felnõttek a fiaim és igenis õk döntötték el, hogy mit szeretnének. Sohasem várták, várják, hogy én igent mondjak. Az anyatigrisként viszont megmaradtam, mert egy szót sem tûrök, ha valaki ártatlanul bántja a gyerekeimet.

Ezt az egyik válaszolónak irtam.

2012. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
@20:52 - Szerintem 10 emberből kb. 2-3 így van ezzel, mint a kérdező. Tudod, ez hány ember? Ha mindnek pszichológus kellene, egy roncs lenne az egész ország. Vagy szerinted ilyen ideálisak az anyák nagy átlagban? Mert akkor tévedésben vagy. És ez nem csak magyar probléma. Hidd el, az emberek többsége ezt fel tudja dolgozni. Ha nem megy, akkor persze kérhet segítséget, de először próbáljon meg a kérdező szembenézni a problémával.
2012. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen ezt írtam, hogy úgy könnyebb. Tudom, lehet azt mondani, hogy hány millió embernek kéne akkor. És??? Ez olyan hihetetlen? Igen, vannak akár millióan is, akik nem képesek feldolgozni. Higyjétek el, hogy nem úgy van az, hogy majd az idő meg ilyenek. Ha fel tudnál sok mindent dolgozni, az azt jelentené, hogy nem is volt olyan rossz. Bonyolultabb ez az egész amúgy. főleg ahogy írja, hogy 30 éves és..... sok mindent érinthet, ő már családalapítás felé tart gondolom vagy az is, akkor viszont az ő családja felé is kivetítheti ezeket tudatlanul. ezek komoly dolgok, nem lehet minen ilyet elodázni, mert anyagias világ miatt azzal van a legtöbb baj, az ilyet meg lexarják az emberek.
2012. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hetes vagyok. még annyit, hogy anyunk is ezt mondja, hogy pszichológus meg ilyen, közben meg kikészít minket rendszeresen mikor haza is megyünk, sőt így is. szóval tagadás az első jele a dolgoknak. Ez egy tudomány, a pszichológia, aki nem volt még közelébe sem, az józan paraszti ésszel ne akarjon már mindent megmagyarázni. van mikor ez nem jön be. Ezt jó volna már felfogná az emberiség.
2012. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó igazad van, talán én pontosan azért lettem ilyen,mert nekem is gyerekkoromban az volt a problémám, mint a kérdezõnek. Ezért talán teszem azt a gyerekeimmel, amit teszek, mert én ezt nem kaptam meg.

(még mindig a fius anyuka vagyok)

2012. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21:07-nek
2012. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!