Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik a való életben olyan...

Létezik a való életben olyan nagy és igaz szerelem mint ami a filmekben, könyvekben van?

Figyelt kérdés
Azért írom ebbe a kategóriába a kérdést mert tapasztalatokra vagyok kiváncsi nem a tinik véleményére. KÖSZI
2012. máj. 26. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az enyém olyan. Sose hittem, de létezik. Persze hogy örökké tart-e majd, az kérdés, de pár éve már van, és még soha harag, veszekedés, sértődés és bántás nem esett köztünk.
2012. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 26 éves nő vagyok. (Első válaszadó voltam.)
2012. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, léteznek nagyon nagy szerelmek, de az az igazi, ha ez a szerelem fokozatosan, a maga természetes útján átmegy az összetartozás érzésébe. Ekkor mindkét fél elégedett életed tudhat magáénak. szándékosan nem használom a szeretet sót, az összetartozás érzése számomra a szeretet egy magasabb foka.
2012. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
11 éve vagyok együtt a férjemmel, mindkettőnknek első kapcsolata, van egy két és fél éves kislányunk, és boldogok vagyunk. Szerintem a dolog lényege, hogy a szürke hétköznapok sodrásában se veszítsük el egymást, tudjunk meglepetést okozni még ennyi idő után is.
2012. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, de az nem vitákon, meglepetéseken múlik szerintem, hanem egy érzés. 10 éve vagyunk együtt, vannak vitáink. Viszont sokszor kalapál a szÍvem, ha ránézek a kék szemeire, vagy érzem a gyomromba a gombócokat.Sokszor utálni is tudom, aztán 5 perc múlva már a karjaiba lennék.
2012. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen a mienk a ferjemmel regenybe illő. Én már kineztem maga,nak 10 éve aztan aJó Isten azt akarta hogy 3 éve jöjjünk össze hatalmas love story.az orvosom volt és egymasbaszerettünk ettől csodasabb a vilagon nincs
2012. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mikor nagyapamat temettek, mamam azt kialtotta " Szerelmem, ne hagyj itt!". az ovek igaz szerelem volt.
2012. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!!
2012. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mamám és tatám is szeretik egymást, igaz veszekednek néha de aranyosak :) Mondták is múltkor egymásnak, mikor mamám kórházban volt, meg minden reggel mama bebújik tata mellé elmesélni mit álmodott :)


A barátommal is nagyon szeretjük egymást, és igaz még csak egy éve vagyok vele, így ez még a nagy lángolás szakasza, de remélem még ha a láng csitul is, erős, forrón sütő parázs marad :) az amúgy is magasabb hőfokú, csak nem látványosan intenzív :)

2012. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, a ferjemmel ilyen a szerelmunk.
2012. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!