Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket hagytak már ott...

Titeket hagytak már ott idősebb nőért? Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
A barátom elhagyott egy 36 éves nőért..egyszerűen nem tudom feldolgozni. Bármilyen huszonévest megkaphatott volna, a kapcsolatunk alatt több tucat csaj le akarta csapni a kezemről, erre pont egy 8 évvel idősebb, elvált nő kellett neki. Borzalmasan megalázva érzem magam, 4 évig voltunk együtt.
2012. máj. 26. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne érezd magad megalázva. A kora miatt semmiképp. Mivel lenne neked jobb, ha egy huszonévesért hagyott volna el? Akkor sem veled lenne, akkor sem te kellenél neki.

Nem még jobban elszomorítani akarlak.

Ha egymásba szerettek, vagy csak jól megértik egymást, annak semmi köze a korhoz. Attól hogy az a nő 36 éves vagy hogy elvált, még lehet nagyon csinos, kedves, intelligens. Valószínűleg emiatt kell a barátodnak, nem azért ahány éves.

2012. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első hozzászólását.
2012. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
engem hagytak el fiatalabbért azt sem könnyebb feldolgozni.
2012. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Szar lehet, hogy egy véncsaj jobb nálad. Inkább örülj, hogy eddig kihúzta melletted. xD
2012. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a lényegen nem változtat h kiért hagyott ott.
2012. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, 20 voltam, a srác velem egykorú, és egy 26 éves nőért hagyott faképnél. Nagyon kiakadtam, de nem elsősorban a csaj kora miatt, hanem mert se szebb, se okosabb nem volt nálam, és még csak nem is szerette a srácot - akinek meg pár évvel később a sokkal fiatalabbak lettek a mániái.

Tudod ez nem kor kérdése, vannak olyan típusok, akiknek soha nem jó, ami van, hanem mindig keresik az újat, az "egzotikusat" amilyen még "nem volt meg". Ha egy 20 éves miatt lép le, vagy Veled egykorú miatt, szerintem akkor se éreznéd sokkal jobban magad. Az elhagyás általában (ha csak nem volt valami baj az eredeti kapcsolatban) nem azért van, mert a másik jobb, hanem mert az illető egy felületes jellem.

2012. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarom az előző hsz-eket ismételni, de valóban egyik verzióban sincs vigasz:

ha fiatalabbért hagy ott, akkor öregnek éreznéd magad.


Valószínűleg nem veled van a baj, sem a koroddal, egyszerűen ő csak az érettebbekre bukik.

Te örülj annak, hogy "hamvas kis őszibarack" vagy. 10 év múlva meg örülj annak, hogy érett vagy és tapasztalt. Minden kornak megvan az öröme.


32N

2012. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok, de 2-3 év múlva már családot is szerettünk volna, akart gyereket. Egy ennyi idős nővel mire összeszokik..addigra már idős lesz, hogy szüljön.
2012. máj. 26. 19:43
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Barátnőm anno, mikor 18 éves volt, a barátja is, egy 32 éves, gyerekes, roma nőért hagyta ott...

Fel a fejjel, majd csak lesz valahogy!

Kitartást!

2012. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor éreztem magam megalázva, amikor a barátom egy 13 éves kislányért hagyott el (akkor 19 évesek voltunk mindketten). De ma már csak nevetni tudok rajta. Ha jól emlékszem, 1 hónapig se voltak együtt, mert a lány "ki akarta élni magát".
2012. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!