Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi egyszer összejött...

Ha egy férfi egyszer összejött egy 15 évvel idősebb nővel, akkor fiatalabb lehet nem is érdekli?

Figyelt kérdés
Tetszik egy ismerősöm, 32 éves, én jóval fiatalabb vagyok. Jóban vagyunk, de még semmi konkrét. Viszont tudom hogy együtt élt 4 évig egy nála 15 évvel idősebb nővel. Tehát mikor ő 25 volt, a nő 40. Vajon aki ennyivel idősebb nővel volt, az akkor fiatalabbat lehet nem is akarna?
2012. máj. 24. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Miért ne akarna egy fiatalabb nőt??

Az is lehet,hogy a 40 éves nő a korához képes csinos,és fiatalos gondolkodású volt,a 25 éves férfi a korához képest meg sokkal komolyabb.De ettől függetlenül udvarolhat akár egy 18 évesnek is,ha az jön be neki.

Csak megjegyzem az én férjem 8 évvel fiatalabb nálam,de mégis a férjem a komolyabb,érettebb gondolkodású mint én..Én még ma is olyan vidám,szeleburdi vagyok..Tökéletesen kiegészítjük egymást..:D

2012. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Soha nem lehet tudni kívülről,hogy egy kapcsolatot mi működtet.Nem biztos,hogy a nő kora fogta meg,sokkal valószínűbb,hogy egy olyan jó tulajdonsága,ami feledtette a korát.Így választ adva a kérdésedre,ha benned megvannak azok a tulajdonságok,amiket ez a férfi egy nőben keres,akkor akár téged is választhat.
2012. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ettől ne tarts. Bár a helyénvaló, ha valaki a magához hasonló korút választja. Lehet, ennek a pasinak inkább anya kell, és nem feleség.
2012. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

"Tökéletesen kiegészítjük egymást..:D"

Ja, most úgy látszik.

2012. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

ma 22:45

15 éve élünk boldog házasságban...Azért ezt nem sokan mondhatják el a mai válási statisztikát nézve.

2012. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez épp azt mutatja, hogy leszarja a társadalom véleményét. Lehet esélyed nála, ha amúgy tetszel neki.
2012. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarok belefolyni, csak azt mondom el ami velem megesett.

Az exem világ életében idősebb nők szeretője volt. Jóval idősebb nőké.

Aztán valahogy összejöttünk, és elhatározta, hogy jó útra tér, és megbecsül engem. Éltünk is boldogan...egy darabig.

Végül kiderült, hogy két nővel is megcsalt, mind a kettő jóval idősebb volt.


De rá mar tényleg azt mondom, hogy beteg ember.

2012. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi egyszer evett pizzát , akkor lehet nem szereti a csirkét?
2012. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!