Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan anyósró...

Mit gondoltok az olyan anyósról, aki mindig a lánya férjének a kívánságát lesi?

Figyelt kérdés
Mindig úgy emlegeti hogy "Lacim" "Lackóm" meg reggel felhívja hogy mit akar délben enni (a feleség nem főz soha, az anyóshoz járnak ebédre minden nap, vacsorát meg csomagol nekik otthonra) mindig a kedvencét akarja főzni. Pl múltkor is olyan kaját csinált amit nem szeret, és mikor közölte a vej hogy ezt nem szereti, akkor sütött neki gyorsan valami mást stb.
2012. máj. 26. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Kedves. Én is ilyen anyóst szeretnék.
2012. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na igen, az biztos hogy vele nem lesz soha hiba, kb különbül gondoskodik róla mint a felesége, de nekem ez olyan mintha így akarná megfogni a férjet, hogy a lányával maradjon.
2012. máj. 26. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért?A lány olyan szörnyű, hogy segítség kell?
2012. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyu is ilyen, ha hazamegyünk, engem folyton szívat, meg csipkelődik, páromat meg körberajongja, és olyan kedves vele, hogy csak lesek. Persze nem csoda, ritka jó vejt fogott ki magának :D
2012. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy hátsószándékot kell keresni. Lehet, hogy tényleg csak kedves, aki képes elfogadni mást is a családtagokon kívül. Ugye a vej meg a meny általában nem a kedvenc. Itt más a helyzet.


Ha az anyós ilyen aktív, hogy még mindig főz rájuk és szívesen teszi, biztos, hogy én se főznék minden nap. Bevásárolnék anyukának aztán főzzön ha így szeret (:

2012. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, jót akar. Ne kell minden esetben paranoid lenni. Talán TÉNYLEG kedveli s úgy kezeli mintha a fia volna.
2012. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na jó de ők nem vásárolnak be, egy fillért sem adnak bele a kajába, csak odamennem enni. De ez most mellékes. Amúgy az anyós még csak 58 éves, szóval még 20 évig simán el tudja majd őket látni. A lánya 39, a vej meg 42 egyébként.

És soha soha nem főz a lány, nem néha alkalmakról van szó, hanem soha. Még kenyér sincs nekik otthon, hanem az anyós csomagol be nekik vacsorára....

2012. máj. 26. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

oké. és neked ehhez mi közöd? Láthatólag itt mindenki elégedett, az anyósnak naponta van társasága, elbeszélgethet és gondoskodhat valakikről, a házaspár megússza a főzést vásárlást.

Neked ezzel mi a gondod? És egyáltalán mi közöd van hozzá?

2012. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert én úgy gondolom 40 évesen önállóbbnak kellene lennie egy házaspárnak, nem ennyire az anyjuk nyakán élősködni. Az anyjuk egészsége sem túl jó, de inkább belepusztul csak eleget tegyen nekik. Az após sem örül ennek már.
2012. máj. 26. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
oké. De neked ehhez mi közöd? Miért gondolkodsz te más egészségéről? Nekik így jó. Én is gondolhatom,hogy a szomszédnak nem kéne ezt vagy azt csinálnia, de nem gondolom. Nem rám tartozik.
2012. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!