Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a párja/férje sokáig...

Akinek a párja/férje sokáig nem akar babát, nem gondoltok néha arra hogy "véletlenül" teherbe essetek? Nem nagy a kísértés?

Figyelt kérdés
Ismertek esetleg olyan párt, ahol megtörtént? Mi lett velük?
2012. máj. 25. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem ilyen lányt, már akkor is megmondtam, hogy nem jó ötlet és 2 év múlva kiderült, hogy nem jó ötlet.


Ha valaki úgy lesz szülő, hogy nincs rá készen és hirtelen kész tények elé van állítva, akkor valószínű, hogy elmenekül... előbb utóbb. Úgy érzi becsapták, elárulták, hogy úgy akasztottak a nyakába egy gyereket, hogy ő még nem állt rá készen.


Persze, hogy szakítás lett a vége. A nő, most ott van egy gyerekkel egyedül egy albiba, és azon sopánkodik, hogy kinek pici gyerekkel... no comment.

2012. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem jó dolog,mert ha tegyük fel tényleg nem akarja a babát arra bizony rámehet a kapcsolat.
2012. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ki lehet próbálni,ha valakinek a párja olyan önző hogy képtelen belátni hogy egy felnőtt nőnek igénye és joga hogy lehessen gyereke,neki pedig nincs joga ettől megfosztani akkor nem való párnak ilyen ember szerintem.
2012. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Tényleg nem való párnak az ilyen,mivel ne illenek akkor össze, nem egyeznek az igények,de nem az a megoldás,hogy "véletlen" teherbe esik a nő!!
2012. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem ki lehet próbálni,ha valakinek a párja olyan önző hogy képtelen belátni hogy egy felnőtt nőnek igénye és joga hogy lehessen gyereke,neki pedig nincs joga ettől megfosztani akkor nem való párnak ilyen ember szerintem."


Nincs JOGA megfosztani a nőt?? A nőnek van JOGA a pasi nyakába akasztani egy gyereket akit nem akar?? Ha ennyire gondoskodni akar egy kis lényről vegyen kutyát de ne használja ki a pasi jóhiszeműségét, hogy aztán zsarolja ha az le akar lépni az egyébként sem tervezett és nyíltan ellenzett gyerek miatt!!

Undorítóak és megvetendőek az ilyen nők!!

20N

2012. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyet... Egy párkapcsolatban bizonyos idő után felmerül a "hogyan tovább" kérdés, amiben benne van esküvő/együttélés/gyerek/stb. Ha az egyik azt mondja, hogy nem, vagy majd csak X év múlva, a másiknak szíve joga úgy dönteni, hogy továbblép és keres valakit, akinek igen és most a válasza. Ahhoz viszont nincs joga, hogy "véletlen" egyedül hozzon meg egy ilyen döntést. Az ilyen ember azt érdemelné, hogy ott maradjon egyedül, mindenféle segítség nélkül. Se gyerektartás, semmi. Nem akarta a másik, akkor egye meg egyedül amit kifőzött.
2012. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Az igaz, hogy a nőnek joga van gyereket szülni, ha akar. De erre nem az legmegfelelőbb módszer, hogy becsapom.Akkor keresek mást. A nő válasszon: vagy élete szerelme, gyerek nélkül vagy elhagyja élete szerelmét egy olyanért, aki családot akar alapítani.


Azért egy gyerek nagy felelősség, nem egy kutya, akit néha leviszel sétálni vagy bedobod egy menhelyre, ha megunod. Egy gyerek nagy felelősség.


És kérdező: gondolj arra, hogy ettől szét is mehettek és neki lesz igaza. Az egész életét elronthatod ezzel, az életből pedig csak egy van. Gondolj bel: gyerek tartást fizetni ebben a világban. Ráadásul az egész macera, ai körbe veszi ilyenkor az embert.


Ne légy önző. Inkább bátor és szakíts vele, ha határozottan nem akar. Ha pedig akar, de még nincs kész rá, akkor pedig legyél türelmes.


Gyerek = ember = felelősség. Nem pedig állat.

2012. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Aki ilyenre képes, azt általában mindenki utálja. Mármint a baráti kör, nálunk az ilyet kinézik, és meg is érdemli. Átverni azt az embert, akit elvileg mindennél jobban szeretsz?

Ehhez csak gratulálni tudok. Teljesen jogos, ha a pasi lelép, nekem sem kéne ilyen, sem gyerekkel, sem anélkül. És azok után is megérdemli a nő, hogy nem kell senkinek.


Csak szerencsétlen gyereket sajnálom,aki sosem fogja azt megtapasztalni, hogy milyen érzés teljes családban felnőni. Mert annál jobb nincs, én így nevelkedtem és látom a különbséget azokkal szemben, akik csonka családban nőttek fel. Sosem fognak úgy állni az élethez, mint aki egész családban nőtt.

2012. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő ennyire akar gyereket, de a pasi nem, és mondjuk a pasi évek óta hitegeti, akkor a nő szakíthat, és továbbléphet, hogy legyen esélye mással családot alapítani.

Szerintem nem normális az, aki mást átverve, ráerőltet egy gyereket. Akkor inkább legyen vége a kapcsolatnak.

2012. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Mi korábban beszélgettünk a férjemmel erről, és azt mondta, ha ezt megtenném, örökre megrendülne a bizalma, soha többé nem tudna úgy tekinteni rám.

És ezek nem tudatos döntések, nem érdemes a pasit hibáztatni érte!

Egyébként igen, ismerek ilyen párt, és a pasi elmenekült.

2012. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!