Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után, mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, mégis mit tehet az ember?

Figyelt kérdés

Ha nem akar,teljesen tönkremenni,mivel terelje el a gondolatait?

Ismerkedjen,flörtöljön?


2011. dec. 26. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

nézze végig az így jártam anyátokkalt 1-7. évadját!!!


KOMOLYAN BESZÉLEK!!! én is ezzel tudtam túltenni magam az exemen. ha napi 6-7 részt megnézel, akkoris ez legalább 3 hét. azalatt teljesen túlteszed magad rajta, és utána jöhet az újbóli ismerkedés.

2011. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ, fiú vagy lány.
2011. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább a Nevem Earl-t :)
2011. dec. 26. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:

14,16

Teljesen egyetértek veled!:D

Ez nekem is bevált.:)

2011. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16/L egyébként.
2011. dec. 26. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Barátokkal elmenni bulizni, akkor is ha nincs kedved, és lehetőleg olyan helyre ahol nincs ott akivel szakítottatok. Akkor is menj el, ha nincs kedved, mert ez eltereli a gondolataidat, nem muszáj feltétlenül másokkal ismerkedned. Én szakítás után képtelen vagyok egy darabig még más fiúkkal flörtölni, mert akkor még mindig úgy érzem hogy megcsalom a (volt) barátomat, és utána lelkiismeret furdalásom lesz tőle, szóval én csak barátnőzök olyankor.

Hallgass otthon hangosan vidám, pörgős zenéket, de ne olyanokat, amik emlékeztetnek Rá!

Az elején szükség van egy sírós időszakra is, persze, de ezt próbáld meg lecsökkenteni, ne szenvedj feleslegesen, ne képzeld el újra és újra mi történt, mert csak nehezebb lesz, ha hosszú időn keresztül ezt csinálod.

Nézz vidám filmeket, hívd el a barátokat esetleg filmezni, az is jóóó!

Szóval szerintem a legjobb gyógyír a barátok társasága.

Szilveszterkor bulizd ki magad rendesen, és próbálj meg ne Rá gondolni!

2011. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! :)
2011. dec. 26. 14:23
 8/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kéz:)
2011. dec. 26. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:

énis a piába fojtom mindig...

modnjon bárki bármit engem megnyugtat..., pár jónagy berúgás a haverokka....és elfeledem pár napig

utána persze összeroskadok, és jöna film, vagy sorozatmaraton...

de ha melozok akkomeg abba fojtom bele a tömérdek munkába és megpróbálok kikapcsolani...

2011. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!